اخبار استانی

حجم پروژه “نفوذ” در دهه گذشته بی سابقه بود/ در آستانه تحولات بزرگ هستیم

Есна/گولستان مدیر تبلیغات اسلامی استان گلستان با اشاره به اجرای این طرح گفت: وسعت این طرح با توجه دولت در یک دهه گذشته بی سابقه بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین عباس گرزین در جلسه ویژه جهاد بانوان که در فرمانداری شهرستان کلاله برگزار شد، گفت: رهبر انقلاب اسلامی سهم عمده جهاد بر دوش بانوان است. که به آنها محور خانواده می گویند و مرجع تربیب نسلها کارد دائه اند که به نهو شیستی ای به این فرمان لبیک گفت.

وی با بیان اینکه نتیجه اعتماد به غرب و بتن ریزی در تاسیسات هسته ای را ندیده ایم، افزود: نتیجه این اعتماد شهدای یک طرفه هسته ای بود که مظلوم واقع شدند و در مقابل غرب به دلیل تضییع حقوق مردم گستاخ شدند. ملت مسلمان

مدیر تبلیغات اسلامی استان گلستان با تاکید بر اینکه در گذشته رئیس جمهوری بود که در تریبون های رسمی خود از مسئولان کشوری به این مراسم دعوت می کرد، خاطرنشان کرد: یادم هست در آن مدت بسیجیان را با طعنه خطاب می کرد. و به لابس شروکیده شده آنها در تعانه می زدند.

گرزین قشر روشنفکر را در مقایسه شرایط کشور با گذشته دانست و گفت: امروز باید کشور را با دهه های گذشته مقایسه کرد نه با قله هایی که انشالله به زودی به آنها خواهیم رسید چرا که در چندین دوره مدیریت کشوری که بر نوسازی و غرب متمرکز شده است.

وی بر کولم دیشمانی های پرفشار دیشم علی نیزام و ملت ایران کرد و مرداد داد کرد و کرد: شما باید بی بیکی را را را بیک کنید در در در در در در در در دولت روید دادا. کیدا دادا در در در در درک در در در در در در در دولت روید داد داد داد.

مدیر تبلیغات اسلامی استان گلستان با اشاره به اینکه امروز دشمن در نقشه های منطقه شکست خورده است، گفت: در این شرایط دشمن مجبور است جوانان و دختران عزیز این کشور را فریب دهد. به ملت و نظام آسیب بزند.»

گارزین وظیفه همه را در شرایط اخیر تبیین دستاوردهای نظام و انقلاب دانست و تاکید کرد: منطقه غرب آسیا و جهان در آستانه تحولات بزرگ است و به همین دلیل دشمن از همه ظرفیت ها از جمله استفاده می کند. ورزش، هنر، سینما و رسانه. آورده شده است

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا