اخبار استانی

حریف باتجربه و باکیفیتی داشتیم/ قبول تساوی برایم سخت است

حريف باتكربه و باكيفيتي داشتيم/ قوبول تساوي برايم شرق است.

سرمربی فوتول سباهان تیم می گوید تیم برسولیس تیم کوبی است و در کیه بازی ها باید از این کار کرد که این را را نیردیم.

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی از اصفهان، خوزه مورایس، سرمربی سپاهان پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل پرسپولیس در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال در نشست خبری اظهار داشت: بازی سختی برای هر دو تیم بود و هر دو تیم کیفیت خوبی از خود به نمایش گذاشتند. پرسپولیس یک رقیب است. ما از موقعیت هایمان استفاده نکردیم و برایم سخت است که بگویم این نتیجه را قبول دارم.

وی افزود: امروز و اینجا با احساسی درهم و مضاعف مواجه هستم. بازی برای هر دو تیم خوب بود. מי עבודים אז סיסוטיה הואישון קינים תא עשר משיטעים אמה נקדים! هس دیر من آن است که نرازدم و آئین حسس است که آن نرافدم و آئین حساس است که آن را به وجود می آورد. بازیکنان جستجوی خود را انجام دادند و بسیار خوب بودند. در نیمه اول بعد از 15 دقیقه کنترل بازی را در دست گرفتیم.

سرمربی تیم فوتبال افزود: در نیمه اول بازی به دروازه حریف نزدیک شدیم اما به گل نرسیدیم. در این دیدار دو تیم نشان دادند که قصد دارند بازی باکیفیتی ارائه دهند. پرسپولیس هم با استراتژی خودش بازی کرد. باید تلاش بیشتری کنیم تا در آینده از این فرصت ها به خوبی استفاده کنیم.

مورایس با اشاره به اتوبوس با هواداران این تیم و عشقی که آنها کشف کردند، گفت: امروز آنقدر بازی خوب بود که هواداران در ورزشگاه بودند. معتقدم چنین بازی هایی می تواند برای فوتبال ایران خوب باشد. از نظر آن مي توادن به جميع شادابي ببخشد. امروز یک مهمان بود و کسانی که در ورزشگاه نبودند این مهمان را از دست دادند. امیدوارم در آینده شاهد حضور هواداران در ورزشگاه باشم.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید است؟

در نتیجه 0 و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا