اخبار استانی

حفظ روحیه استکبار ستیزی و مقاومت، ضامن پیروزی در مقابل دشمنان است

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی در قزوین؛ آیت الله عبدالکریم عابدینی در خطبه های نماز جمعه این هفته قزوین در مصلی پیامبر اعظم(ص) گفت: صبر و استقامت رمز پیروزی بر استکبار جهانی است و اگر به مبارزه ادامه دهیم، دشمن نمی تواند به ما آسیب برساند.

امام جمعه قزوین روز جمعه با تشکر از برنامه های در نظر گرفته شده برای یوم الله سیزدهم آبان تصریح کرد: مردم با حضور پررنگ خود در راهپیمایی 13 آبان همواره شعارهای ضد استکباری سر دادند و علیه استکبار در استان موضع گرفتند که این روحیه باید باشد. آنجا. جامعه.” حفظ شود.

عابدینی با اشاره به روز فرهنگ عمومی گفت: باید هویت فرهنگ دینی و اسلامی خود را در جامعه حفظ کنیم و با تدارک برنامه های متنوع فرهنگی در این حوزه تلاش بیشتری کنیم.

نماز پیامبر در مسجد

خطیب جمعه قزوین با اشاره به آسیب های ناشی از کاهش جمعیت گفت: دستگاه های فرهنگی در عین آسیب شناسی باید آثار کاهش جمعیت را کاهش دهند و با استفاده از آموزه های دینی فرهنگ ازدواج را در جامعه ترویج دهند.

آیت الله عابدینی تصریح کرد: برای تسهیل ازدواج جوانان و افزایش نرخ جمعیت باید تلاش بیشتری کرده و برنامه های جامعی در این زمینه تهیه کنیم.

وی افزود: نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح افزایش جمعیت و حمایت از جوانان را تصویب کرده اند که امیدواریم مسئولان و سازمان های متولی در اجرای آن همکاری و مشارکت داشته باشند.

امام جمعه قزوین به نقل از سالروز شهادت سردار حسن طهرانی مقدم گفت: برای حفظ اقتدار کشور باید اینها را به جوانان معرفی کنیم و یاد آنها را زنده نگه داریم.

عکس نماز جمعه

آیت الله عابدینی گفت: خوشبختانه روحیه استکبار ستیزی ملت حاکم بر ایران اسلامی نقطه کانونی مقاومت در برابر استکبار و صهیونیسم را در منطقه تشکیل داده است و اگر تسلیم فشار دشمن نشویم، پیروزی همیشه از آن ما خواهد بود.

دکمه بازگشت به بالا