اخبار استانی

خانواده ها هشدار پلیس را در چهارشنبه آخر سال جدی بگیرند

اخبار استانی/ اردبیل فرماندهی مدیریت استان اردبیل از والدین و خانواده‌ها هشدارهای پلیس را در خصوص حوادث احتمالی

سردار هوشنگ حسینی با هشدار به برهم زنندگان آرامش مردم در آستانه آخرین چهارشنبه سال از خانواده‌ها

وی بررسیان کرد: پلیس با هنجارشکنان و برهم زنندگان آرامش مردم و جامعه در آستانه آخرین چهارشنبه سال (چهارشنبه سوری) بدون اغماض و مماشات برخورد خواهد کرد.

فرمانده مدیریت استان اردبیل گفت: همیشه حفظ امنیت و آرامش جامعه یکی از اولویتهای نیروی انتظامی بوده و ایجاد بی نظمی و سلب آرامش مردم خط قرمز پلیس است.

حسینی بیان کرد: خرید، نگهداری، حمل، توزیع و فروش مواد منفجره و مواد محترقه جرم است و متخلفان مطابق ماده 12 قانون مجازات اعدام اسلحه و مهمات مجازات خواهند شد.

وی از والدین و خانواده‌ها هشدارهای پلیس را در خصوص حوادث احتمالی چهارشنبه‌سوری جدی بگیرید

فرمانده مدیریت استان اردبیل با بیان اینکه با پرهیز از رفتارهای پرخطر، زندگی را برای خود و دیگران تلخ نکنیم، اضافه کرد: والدین از نگهداری مواد محترقه، تهیه و ساخت وسایل آتش بازی دستی توسط فرزندان جلوگیری کنند تا آنها سرود شاد زندگی را در صدای خود ایجاد کنند. مهیب نارنجک و مواد محترقه به سکوت و غم تبدیل نشوند.

حسینی بیان کرد: از خرید مواد آتش زا (ترقه) برای فرزندان به جد خودداری کرده و مواد آتشزا را از آنها دور نگه دارند تا از اتفاقات ناگوار می شوند.

فرمانده مدیریت استان اردبیل با اشاره به اینکه آرامش روحی و روانی و سلامت جسمی مردم از اولویت های پلیس است، گفت: فرد بخواهد به حقوق مردم تعلیم دهد و با ایجاد بی نظمی در جامعه آرامش مردم را به هم بزند پلیس با قاطعیت برخورد خواهد کرد. .

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا