اخبار استانی

خدمات پزشکی گروه جهادی الکفیل به بیش از 2500 نفر از مددجویان خرم آبادی

به گزارش اخبار استانی لرستان، دکتر سید امیر عبدالملکی دقایقی پیش با اشاره به اردوی جهادی قرارگاه پزشکی در خرم آباد گفت: بمناسبت عید سعید فطر این قرارگاه با گروه پزشکی بمدت ۵ روز به مراجعین در شهر خرم آباد خدمات تخصصی پزشکی ارائه نمودند.

وی افزود: در این اردو تعداد 110 پزشک و دندانپزشک میزبان بیش از 2500 نفر از مددجویان کمیته امداد، مراکز نیکوکاری و موسسات خیریه بودند و خدمات تخصصی را به آنها ارائه کردند.

عبدالملکی بیان کرد : خدمات دندانپزشکی شامل کشیدن، جراحی، پرکردن، ترمیم و عصب کشی و ویزیت رایگان توسط پزشکان عمومی و تحویل دارو نیز به صورت رایگان به مراجعین گروه جامع جهادی در این مدت صورت پذیرفت.

مسئول قرارگاه جهادی الکفیل با اشاره به اعزامی به خرم آباد پزشک متخصص اظهار داشت: گروه پزشکی مستقر در خرم آباد از استان های فارس، اصفهان، تهران، البرز، کرمانشاه و خرم آباد بودند و با هدف خدمتگزاری و کاستن دغدغه های درمانی مردم در محیط های اقتصادی موجود بودند. در این اردوی جهادی شرکت کردند.

سید امیر عبدالملکی در پایان عنوان کرد: جوانان جهادی حاضر در این گروه جهادی با تمام توان به منویات رهبری لبیک می گویندو برای خدمت به قشر محروم پایی کار امیدواریم هم از این اردوهای جهادی درس خارج و از حدمتگزاری به مردم دریغ نکنند. تا به اوضاع اقتصادی و معیشتی مردم کمک شایانی شود.

دکمه بازگشت به بالا