اخبار استانی

خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران ضامن تأمین امنیت ملی است

عسنا/لرستان نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کیشور بر قدردانی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین شکری امروز در سومین جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در لرستان اظهار داشت: هر خدمتی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران برای تامین امنیت و ارتقای فرهنگ ایثار و شهادت انجام شود. امنیت کشور مهم است و باید با جدیت و مسئولانه به آن پرداخت.

وی ادامه داد: هر اقدامی که در حد شهادت و شهادت باشد پذیرفته می شود، امید است مجاهدانی که در حالت جهاد و شعور انقلابی هستند در مقابل تهدیدات دشمن بایستند.

شکری ادامه داد: آینده کشور و امنیت آن در گرو اقداماتی است که امروز در راستای تکریم و تکریم شهدا و خانواده های شهدا انجام می شود و لازم است اقدامات اساسی در این زمینه انجام شود.

نماینده مذهبی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کیشور با اشاره به اینکه شهدا و فرهنگ شهادت ارزش و جایگاه خود را در بین توده های مردمی به دست آورده است، گفت: برای تکریم خانواده های شهدا باید گام برداشت. مشکلاتشان را حل کن و تا حدودی.» که می‌شود راه را بری انان هموار کرد.

شکری بیان کرد: ترویج و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در اعتلای مقاومت اجتماعی مؤثر است و مسئولان نظام در هر مکانی باید در راستای تکریم خانواده شهدا و ترویج فرهنگ شهادت گام بردارند.

وی با قدردانی از زحمات و تلاش های استان لرستان در ترویج و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در استان، تاکید کرد: ارائه خدمات در نظام مقدس جمهوری اسلامی باید مجاهدانه و به دور از خستگی و با اعتقاد عمیق باشد. خداوند و ائمه معصومین در کنار خدمت خالصانه تأثیر مثبتی در جامعه خواهند داشت.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا