اخبار استانی

خرم:دیوان محاسبات از نگاه تحولی دولت سیزدهم و مدیران ریسک‌پذیر حمایت کند

خرم: دیوان ایکریں از نجه تعلیم دولت سیزدهم و خطرکـــر کند کند کند.

استاندار استاندارد استرگین استرکی در بیستاد از دیوان ایرکتین استان، ضمن قدردانی از فعالیت ها و عملکرد این دستگاه نظارتی، بر نقش برجسته و تاثیرگذار دیوان ایرکیتم در تسهیل شرایط حاکمیتی و حمایت از نگاه اصلاح طلبانه دولت سیزدهم تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی در آذربایجان شرقی، عابدین خرم در دیدار با مدیران اداره حسابداری آذربایجان شرقی گفت: نظارت بر عملکرد واحد حسابداری منجر به پیش بینی و پیشگیری از بروز مشکلات نیز می شود. و همچنین حل مشکلات و مشکلات سیستم های اجرایی.

وی با اشاره به اینکه در دولت سیزدهم، افزود: این دولت نگاه کنید به تحول نگاه می کند و نباید اجازه دهیم برخی مدیران در مقابل تغییر و تحول مقاومت کنند چرا که این رویکرد مانع دولت می شود.

خرم گفت: کشور در شرایط جنگ و تحریم اقتصادی قرار دارد.

وی تصریح کرد: دیوان وظیفه تسهیل محاسبات شرایط حاکمیتی در کشور را بر عهده دارد که مخالف شورا نیست، بلکه در برابر دولت پاسخگو است و اگر این نقش را به خوبی ایفا کند، می تواند چرخ دنده های معلولان بسیاری را تنظیم کند. ماشین های در حال حرکت

استاندار آذربایجان شرقی نیز با بیان اینکه در آینده نیازمند نوآوری و ابتکار هستیم، افزود: مدیران باید با نگاه به آینده عمل کنند.

وی تاکید کرد: دستگاه های نظارتی و مراجع حسابداری باید در این زمینه نقش آفرینی کنند و نخواهیم گذاشت رویکرد تحول آفرین جدید به گذشته بازگردد.

محمدرضا كردلو مدير اداره حسابداري آذربايجان شرقي نيز در اين بازديد گزارشي از فعاليت و عملكرد اين موسسه ارائه كرد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید است؟

در نتیجه 0 و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا