خرید لباس نظامی حاج قاسم سلیمانی

برجام قدمی بود برای به حداقل رساندن مشکلات اقتصادی

خرید لباس مرد عنکبوتی برای نوجوانان: سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران اضافه کرد: در کشور ظرفیت و استعداد بالایی برای رشد اقتصادی وجود دارد که مردم در آن احساس آرامش کنند، مهم‌ترین ویژگی آن این است که درانزوا بوده و در این راستا برجام قدمی بود برای به حداقل رساندن مشکلات اقتصادی؛ اینکه موفق است یا نه از نظر سیاسی هر کس می تواند متفاوت صحبت کند. در مجموع قرار است کشور شرایط نسبتا آرامی پیدا کند. مبادلات تجاری اش با وجود برخی مشکلات به راحتی انجام شود، بخشی از مشکلات حل شود و به سمت مسیری برود و فضایی ایجاد شود تا شرکت‌های بزرگ بتوانند وارد فعالیت های اقتصادی شوند. هدف برجام این بود که موانع اقتصادی برداشته شود.

لباس ونوم: وی تاکید کرد: ایران هراسی می‌تواند این فضا را ایجاد کند که نتوانیم از میوه‌های رفع تحریم استفاده کنیم. به همین دلیل است که دشمنان تلاش‌های خود را انجام می‌دهند که با طرح موضوعاتی از قبیل تروریسم، حقوق بشر، مسائل منطقه و دسترسی به سایت های نظامی و… و. به ایران هراسی دامن بزنند.

خرید حضوری لباس بتمن: کمالوندی با اشاره به اینکه اگر در داخل کشور صداهایی به حرکت ایران هراسی کمک کند به نظرم اگر نگوییم خیانت، قطعا در جهت خدمت هم نیست، افزود: این رویکرد، بازی کردن در زمین دشمن و دیگران است. چرا؟ چون استکبار تلاش می‌کند با ایران هراسی و ایجاد ابهام، جوی ایجاد کند که سرمایه گذاران بالقوه وارد حوزه اقتصادی کشورمان نشوند. لذا این نکته ای بسیار مهم است که اخبار و اطلاعات ارائه شده مبتنی بر واقعیت باشد.

غنی سازی در مسیر خود قرار گرفته و ادامه پیدا کرده است

سخنگوی سازمان در بخش دیگری از سخنانش گفت: در یک نگاه اگر ببینیم، در وضعیت فعلی مهم‌ترین موضوع برای ما در مذاکرات غنی‌سازی بود. بحمدالله غنی سازی در مسیر خود قرار گرفته و ادامه پیدا کرده است. ما ۱۱ تن مواد غنی شده داشتیم و توانستیم با تبادل آنها مقادیر زیادی مواد خام وارد کشور کنیم که این کار استراتژیک مهمی است. آیا این ظرفیت در کشور هست که بتواند این مواد را تولید کند؟ اگر به جای ۱۱ تن، ۳۰ یا ۵۰ یا ۱۰۰ تن می‌داشتیم چه تغییری در صنعت هسته ای ایجاد می‌شد؟

وی افزود: یک تغییر البته در صحنه سیاسی می‌توانست ایجاد کند و آن این بود که طرف مقابل نگران باشد از اینکه شما بر اساس محاسبه آنها مواد لازم برای تولید سلاح هسته‌ای داشته باشید. در صورتی که قرار بود این نگرانی آنها رفع شده و از سویی غنی‌سازی نیز حفظ شود.

کمالوندی در ادامه سخنانش با اشاره به مقاله های اخیر دیوید آلبرایت در سایت isis، با موضوعات مختلف با هدف محروم ساختن ایران از حق غنی سازی، گفت: در این مقاله ها آمده است که اگر نتوانسته ایم ایران را از داشتن غنی سازی منع کنیم؛ کشورهای منطقه را تحریک کنیم تا آنها بگویند هر چه که به ایران داده‌اید ما هم می خواهیم تا این زمینه در صحنه بین المللی فراهم شود که ایران از این حق محروم شود.

وی ادامه داد: این نیست که اینها هدف خود را فراموش کردند که غنی‌سازی در کشور ما نباشد؛ اگر آنها نتوانستند این حق را از ما بگیرند دلیل بر نخواستن آنها نیست بلکه به دلیل وضعیت خوبی است که کشور در آن قرار دارد، لذا نتوانستند آمال خود را محقق سازند. البته نکته مهم این است که دستاوردهای تکنولوژی و فناوری را از طریق کار سیاسی حفظ کنیم.

کمالوندی تصریح کرد: اعتقاد من این است که در هسته ای مسیر درستی رفتیم و این راه، راهی است که ما را به مقصد می‌رساند اما مواجه هستیم با اینکه عده‌ای غیر از این می‌گویند. مهم این است که در داخل صنعت با اعتقاد به اینکه مسیر درستی رفتیم بتوانیم کار را ادامه دهیم. در این زمینه لازم است فضای بین‌المللی را باز کنیم که بتوانیم به مواد اولیه دسترسی داشته باشیم. اگر این طور نباشد ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار سانتریفیوژ پیشرفته هم نصب کرده باشیم به نتیجه مطلوب نمی رسیم؛ درست مثل ماشینی خواهند بود که بنزین ندارد.

معاون امور بین الملل، حقوقی و مجلس سازمان انرژی اتمی ایران ادامه داد: ما کشوری نیستیم که به لحاظ منابع اورانیوم غنی باشیم. تمام این موادی که در طول سالها تولید کرده‌ایم به اندازه یکی از این محموله‌هایی نبوده که وارد کشور کرده‌ایم. سرمایه‌گذاری اصلی دشمنان ما روی اشتباهات ماست نه کارهای خودشان.

وی همچنین با اشاره به نقل قول رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: ان شاء الله بتوانیم از گردنه ترامپیسم عبور کنیم همانگونه که تاکنون از بحران های مختلف عبور کرده‌ایم. امیدواریم کشور در جایگاهی قرار بگیرد که جزء ۸-۷ کشور بازیگر اصلی در دنیا باشیم. این دور از انتظار نیست و شدنی است. این موضوع باید باور تک تک افراد جامعه باشد و مسؤولین باید برای این موضوع برنامه‌ریزی کنند.

کمالوندی با تاکید بر این مساله که دولت برآمده از مردم است افزود: در دنیا کمتر دولت و مردمی پاک همچون دولت و مردم کشور ما وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: دولتمردان ما و حتی دولت‌های دوره های مختلف دولت های پاکی بوده و هستند و صرف نظر از مواردی انگشت شمار اگر مقایسه کنیم با بسیاری از دولت‌های سراسر دنیا که آلوده به فساد هستند و فساد برایشان عادی شده، دولت ما برآمده از مردم است و برای مردم کار کرده و برایشان ایجاد امید می‌کند.

کمالوندی در عین حال با یادآوری آیه شریفه «ان تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم» تاکید کرد: مادامی که در مسیر الهی حرکت کرده و با خداوند عهد و پیمان بسته‌ایم برای پیروزی بیمه الهی داریم

خروج از نسخه موبایل