عمومی

خرید ۱۰۰ میلیونی کارت‌های ملی

«کارت ملی شما را 100 میلیون تومان پرچیم.» إن سخنان يك پرنده‌فروش است كه مدير است تنها براي كد ملي بهندا به روشت اين ميزان بول است. واعظی سطح بالا که در شرایط سخت اقتصادی قطعا افراد زیادی را برای ارائه این درخواست تحریک خواهد کرد.

به روگر اخبار استانی، کھیں امروز بازو अरधा कास जीदिडी दलाला نوشت: «شاید شبیه به چنین درخواستی از कासान एरडान गा विशिया निजे सुदा निजे सुदा निजे بگیرد صرف نظر از اینکه چنین رویکردی در جامعه رواج دارد، نشان از عمق فاجعه اقتصادی است که همه گروه های جامعه را به سمت و سویی سوق داده و به استفاده از رانت ناشی از نظم اقتصادی منجر شده است. ادامه با این وضعیت اجتناب ناپذیر خواهد بود اما این افراد با کارت ملی چه درآمدی دارند برای حاضرین 100 میلیون می پردازند. زیرا علیرغم سودی که خودروسازان از عرضه محصولات خود در بورس به دست می آورند، عدم عرضه کافی و تورم حاکم باعث شد بازار آزاد قیمت خود را بر اساس قیمت دلار تا 40 هزار تومان تنظیم کند. البته شاید این روند در خودروهای داخلی چندان دیده نشود، اما در آستانه ورود خودروهای وارداتی، مقاومت در بازار و صاحبان خودروهای قدیمی چند میلیارد تومانی خارجی باعث شده تا صف های زیادی برای این خودروها شکل بگیرد. ورود خودروهای خارجی باکیفیت و کسب سود چند صد میلیونی.

به کل جمیہ

بررسی های امروز آرمان نشان می دهد رونق خرید خودرو در بورس نشان می دهد در هفته های گذشته صف های طولانی برای فروش خودرو در بورس تشکیل شده است که باعث شده هفته قبل 12 هزار خودرو در این تالار به فروش برسد. از سوی دیگر خبر ورود قریب الوقوع خودروهای وارداتی به بازار بورس نیز باعث شد تا شاهد تشدید صف های خرید باشیم اما محدودیت های خرید خودرو در قالب معاملات بازار سیاه خودنمایی کرده است. کارت ملی در واقع طبق قانون خرید خودرو در بورس، «هر کد ملی (برای خریداران واقعی) تنها مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای ارائه شده در تاریخ ارائه و تنها برای یک دستگاه خودرو است. ” بنابراین از هر تعداد محصولی که ارائه می شود، هر فرد تنها می تواند درخواست خرید خودرو را ثبت کند. بر اساس این قانون، هر فردی که دارای کارت ملی بالای 18 سال باشد و از سال 1377 به نام خود خودرو داشته یا دارد، نمی تواند از طریق بورس خودرو داشته باشد. در واقع مهم ترین شرط خرید خودروی استوک داشتن کارت ملی و نداشتن خودرو از چهار سال پیش تا کنون است.

سود از 50 تا 500 میلیون تومان به خریداران کارت ملی

حالا اتفاقی که افتاده این است که علاوه بر ده پایین، طبقه متوسط ​​نیز چاره ای جز فروش کارت ملی خود ندارند. موضوعی که اجناس در بورس فروخته شد و در نتیجه آن را نفروختند و قیمت خودرو را در بازار آزاد کاهش ندادند، بلکه عده معدودی را که توانستند از طریق آن خودرو را خریداری کنند، حذف کردند. قرعه کشی از بازار البته میزان سودی که خریداران کارت از خودروهای بورسی به دست می آورند بسته به نوع خودرو حداقل 50 تا 500 میلیون تومان است.

Ijara Kart Milli بری خرید خدور یعنی کسانی که سرمایه دارند از کارت ملی استفاده می کنند و کسانی که پول ندارند ماشین می خرند. این توافق طی چند سال اخیر در بازار دلار نیز رخ داده است. در این معامله صاحب سرمایه از کارت ملی شخص دیگری استفاده می کند. در این جا به کارت ملی اجازا ای بیکی از سود می‌شود. در بازار هر کارت ملی را بین 300 تا 500 هزار تومان اجاره می کنند.

چون معمولا سود خرید خودرو از بورس بیش از 50 میلیون تومان و در خودروهای گران قیمت نیز چند صد میلیون تومان است، احتمالا پولی که به صاحب کارت ملی داده می شود بسیار گرانتر از بازار است. قیمت

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا