اخبار استانی

خطر ورود سیلاب و روان‌آب‌ها از مسیل‌های بالادست جدی است

مهرداد حسن زاده به نقل از خبرها افزود: بارش ها تا روز دوشنبه در نواحی شمالی استان آغاز شده است.

حسن زاده تکتکرد: براشها در استان بویژه شرستان حجیاباد و فونتون ب با بروز بروز بروز بروز بروز بروز بروز شرببار بروز بروز براز براز براز براز براد و برکو و عقود تغرگ، تندباد و کرد و کاک درد دارد.

مدیر مدیریت اورژانس استان هرمز خاطرنشان کرد: احتمال گسترش دامنه با ادامه فعالیت سامانه بارشی در سایر نقاط استان و محدوده دریا نیز به دلیل پیش بینی وزش باد شدید در جنوب شرقی دریا مواج است.

وی توصیه کرد: مردم جزایر هرمز، قشم، لارک مراقب باشند از انجام فعالیت های تفریحی و شنی خودداری کنند و برای ایمنی شناورها احتیاط کنند.

حسن زاده در پایان گفت: بر اساس دستور استاندار هرمز تا زمانی که وضعیت استان و استان های همجوار عادی شود، تمامی نیروهای اورژانس، راهداران، تیم های فنی و خدماتی، مدیران استانی، فرمانداران، فرمانداران و دهیاران در حال انجام هستند. همچنین در آمادگی کامل و ضروری است مردم استان در مناطق شهری و روستایی نیز از ایستادن در مسیر رودخانه های فصلی، چمنزارها، ارتفاعات خودداری کنند و در هنگام مشاهده رعد و برق از ایستادن در فضاهای باز، کنار درختان، پنجره ها، برق اجتناب کنند. و لوازم گازسوز و مواظب خود و خانواده و فرزندانتان باشید.

23

دکمه بازگشت به بالا