اخبار استانی

خط مقاومت از جمهوری اسلامی به دنیا تسری پیدا کرده است/ کرونا موجب انس جوانان با فضای مجازی شد

آیسانا/گیلانا نماینده ولی فقیه در دانشگاه امام حسین (علیه السلام) خط سوم را خط مقاومت و مقاومتی دانست که از جمهوری اسلامی ایران به جهان گسترش یافته است.

حجت الاسلام والمسلمین نعمت فخری در مراسم بزرگداشت شهید «حسنعلی پورعیسی» گیلانی شهید حادثه تروریستی شاهچراغ که در مسجد جامع خالکیاسر لنگرود برگزار شد، با اشاره به کذب. دشمنی اسلام پیامبر، علوی، فاطمی، حسنی، حسینی و مهدوی است.

وی با بیان اینکه جبهه باطل نمی تواند در مقابل مقاومت اسلام ایستادگی کند، افزود: همان افرادی که در مقابل ائمه معصومین(ع) ایستادند امروز نیز مقاومت در برابر اسلام هستند و می خواهند این جریان را محو کنند.

نماینده ولی فقیه در دانشگاه امام حسین(ع) با اشاره به بیانات اخیر رهبر انقلاب در دیدار با دانشجویان و دانشجویان، خاطرنشان کرد: رهبری در این دیدار به شناسایی ایران پرداختند. موقعیت در جهان

حجت الاسلام فخری گفت: خط اول انزوای آمریکاست، یعنی آمریکا در حال انزوا است و به سمت نابودی می رود.

آمریکا با استناد به سند 2025 می خواهد بر اساس این برنامه قدرت خود را در دنیا ثابت کند اما نمی تواند چون جمهوری اسلامی ایران مانع از آن شده است.

نماینده ولی فقیه در دانشگاه امام حسین (علیه السلام) با یادآوری اعترافات سیاستمداران آمریکایی مبنی بر بدهی و شکست اقتصادی این کشور، گفت: در مقابل آمریکا فقط یک پرچم وجود دارد و آن پرچم اسلام و قرآن و اهل بیت علیهم السلام.

وی با اشاره به شکست آمریکا در عراق، افغانستان و یمن گفت: امروز حزب الله و انصارالله را داریم که در کنار جمهوری اسلامی هستند و قطعا اگر پرچم اسلام و قرآن در همه کشورها برافراشته باشد. در منطقه، دیگر جایی برای آمریکا نیست.

حجت الاسلام فخری، شهادت حاج قاسم سلیمانی را با دخالت مستقیم آمریکا، این را نشانه ترس دانست و گفت: سردار سلیمانی می خواست جبهه مقاومت را در کشورهای اسلامی شکل دهد و به همین دلیل وارد شد. میدانی از روزهای اول جنگ در سوریه و از حرم اهل بیت دفاع کرد

وی وقایع اخیر در کیشور از جمله واقعه شاهچراغ را خیانت دشمن به نظام جمهوری اسلامی دانست و تاکید کرد: اگر شهدای مقاومت و سردار سلیمانی در راس آنها نبودند شاهد این اتفاقات در کیشور بودیم. 10 سال پیش چون دشمن داعش آمده بود ایران را نابود کند.

نماینده مسئول دین اسلام در دانشگاه امام حسین (علیه السلام) خط دوم را خط انتقال علم، فرهنگ و پیشرفت از غرب به شرق به ویژه خاورمیانه دانست و ادامه داد: نظام اسلامی جمهوری روی پای خود ایستاده و مادر جهان اسلام شده است و در صنعت نظامی وابسته به آمریکاست، بنابراین امروز هر خطری که آمریکا با آن مواجه است، نشان از مقاومت و مقاومت ملت ایران دارد.

حجت الاسلام فخری گفت: دشمن از مقاومت نمی ترسد و به همین دلیل می خواهد خط مقاومت را بشکند.

وی با اشاره به شیوع ویروس مرگبار کرونا و دلبستگی جوانان به فضای مجازی بیش از دنیای واقعی، خاطرنشان کرد: دوری از معلمان، مربیان، معلمان و اساتید آثار تربیتی خود را داشته و فضای مجازی وارد زندگی شده است.

نماینده ولی فقیه در دانشگاه امام حسین (علیه السلام) با اشاره به انتشار 28 هزار خبر کذب علیه نظام جمهوری اسلامی در دو ماه گذشته گفت: تسخیر شده است.

وی با بیان اینکه نیمی از شهید 70 ساله «حسنعلی پورعیسی» به خدمت امام رضا (ع) و احمد بن موسی (شاه چوراق) گذشت، نوشت: و این شهید بزرگوار با اهل بیت (ع) توفیق شهادت را نصیبش کرد» در روزهای آخر عمر

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا