اخبار استانی

خواص دارویی و معجزه آسای خوردن پوست پرتقال

خواسة دعمیقة و مجریزه اسائی یدون بوستی برتقال

پرتقال طبیعتی معتدل دارد و دارای ترکیباتی مانند روغن فرار، نشاسته، چربی، قند، مواد تلخ، فلاونوئیدها و ویتامین های A و B و همچنین املاح معدنی به ویژه سدیم است که در پرتقال یافت می شود.

به اخبار استانی اخبار استانی; تورانچ یا پرتقال از خانواده ترکیبات (Rutaceae) است و دامنه پراکندگی و محل های اصلی رویش این گیاه پرتقال ابتدا از چین تا هند بوده و سپس مسلمانان به ویژه عثمانی ها آن را به اروپا آورده اند. are more than 200 species of this fruit in America کاشته می شود در ایران نیز به تیک یک تلگو بھی به شک لیں ای مود کاشت و پروش می گرد می کرد.

طباب برتقال

پرتقال طبیعتی معتدل دارد و دارای ترکیباتی مانند روغن فرار، نشاسته، چربی، قند، مواد تلخ، فلاونوئیدها و ویتامین های A و B و همچنین املاح معدنی به ویژه سدیم است که در پرتقال یافت می شود.

فورتقال فورتقال

این گیاه دارویی ارزشمند توسط چینی ها به دنیا معرفی شد و در قرون وسطی پزشکان عرب در قرن شانزدهم توجه خاصی به آن داشتند.

میخ پروتگال د чин بخ مدرسه ریشه ورنس هست محصولی در بخ نوعیتь гистемическая выбор ибости миход миход. برای درمان سرفه های شخص، رامش نیور، بی شوبی و شک نیش مفید است ودر تبر سنتی کین ایکید بر این است ک امراک میوه پرتقال موبیت ترکی energi راکد در بدن می شود.

пости меух бех مدرسه тешей в жизнь шедь хорошей программический в брай программы

خواس دمکره پوستی پرتقال

پوست پرتقال پخته شده را هم از پوست خشک می توان تهیه کرد و هم از پوست تازه، 10 گرم پوست تازه یا 5 گرم پوست خشک را به یک لیوان آب جوش اضافه کنید.

پوست پرتقال پوست گرفته را با مقدار مساوی عسل ترکیب کرده و پس از خنک شدن ۲ تا ۴ میلی لیتر برای درمان سرفه تا بهبودی کامل مصرف کنید.

تنتور

تنتور تهیه شده از میوه پرتقال اثرات درمانی مفیدی بر بیماری های سیستم عصبی مانند ترس، بی خوابی و شک عصبی دارد.

عرق

عرق برازی شده از شكوفه های پرتقال ک تبخیر شده به تیک یک دروی نتدی نفح، آرامبکش، نتید عرکس و بی شوبی مفید است. و برای این منظور می توانم به هر وعده 5 تا 10 قطره بریزم و نوش جان کنم.

کرم رنگ: 1 تا 2 قطره روغن نارولی را به کرم های مرطوب کننده پوست اضافه کنید و از آن برای درمان ضایعات پوستی استفاده کنید.

آیا این خبر مفید است؟

در نتیجه 1 و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا