عمومی

خواص در فتنه ۸۸ بانی تهدید و خطرات بسیاری برای نظام شدند

به گزارش گروه استان های خبرگزاری آنا از بوشهر، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قاضی زاده در مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی ماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با بیان اینکه شیطان تنها نبود، اظهار داشت: شیطان تنها نبود، بلکه ابلیس تنها نبود. وی همچنین در توجیه انحراف خود و دروغگویی به ذات اقدس اله تصریح کرد: شیطان نظام به گمان اینکه آتش بر خاک است، از علم بیکران خداوند انتقاد کرد و نه تنها فرمان الهی را اطاعت کرد، بلکه منحرف شد. دروغ همچنان از ذات باری تعالی فراتر رفت.(ادامه مطلب)

وی با اشاره به اینکه شیطان وقتی از خدا روی برگرداند سوگند یاد کرد که همه بندگان خدا را به جز بندگان پاک خدا فریب دهد، یادآور شد: انحراف و انحراف را می توان هرکس از پست ترین مقام تا بالاترین درجات دانست و در در ضمن خطر و سرزمین انحراف برای کسانی که طعم قدرت را چشیده اند بزرگتر خواهد بود.

مدیر عامل دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر در بیانیه علامه جعفری تاکید کرد که قدرت طلبی او در اولویت است و بیشتر به جنس مخالف علاقه مند است تا میل جوانان. تهدیدی برای انسان ها

در جریان فتنه 88 اموال به یک تهدید و تهدید بزرگ برای نظام تبدیل شد

قاضی زاده با تاکید بر اینکه فتنه 88 مصداق بارز قدرت طلبی بود، افزود: تهدیدها و خطرات بسیاری متوجه مردم ایران اسلامی و حکومت الهی شده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه سران فتنه در مقابل نفس خود ایستادگی نکردند، اسیر شدند، ادامه دادند، با موانع مواجه شدند و از مسیر انقلاب منحرف شدند، ادامه داد: این انحراف ها در انتخابات و قبل از شمردن ادعاهای واهی خود رای نیاوردند. آرا پیروزی پس از انتخابات و شمارش آرا بر اساس شکستن شمارش باعث شد تا دشمن به خیال خام خود ایمان بیاورد تا با فتنه انگیزی به افکار شیطانی خود دست یابد.

وی با اشاره به اینکه اعتراضات سال 88، ناامنی ها، ناآرامی ها و درگیری ها خسارات جانی و مالی زیادی را به مردم و مردم وارد کرده است، گفت: ایشان در مواقع غیبت مسئول هستند که در امان باشند.

رئیس هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: امام معصوم(ع) به شاگرد خود دستور می دهد که به مسجد رفته و به مردم فتوا دهد. فتواها و قضاوت ها به رهبری هم می رسد. و حکومت داری

انتهای پیام/4062/

دکمه بازگشت به بالا