اخبار استانی

خوزستان؛ استان پایلوت در تغییر ساختار اداری ادارات کل میراث‌فرهنگی

به گزارش اخبار استانی: مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان در حاشیه سفر این هیئت به استان گفت: در این سفر به همراه هیئت مذکور از آثار تاریخی و جهانی استان بازدید کردیم. خوزستان و این بازدیدها با هدف بررسی ساختار اداری و کمبودها تدارک دیده شده است»

محمدحسین ارستوزاده وی ادامه داد: توجه به وسعت خوزستان و آثار تاریخی موجود در آن و همچنین خاص بودن سه حوزه گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی استان از نظر کمی و کیفی که در این منطقه ساخته شده است. استان به عنوان خلبانان در کشور برای بررسی و تجدید نظر در ساختار.

وی افزود: به این ترتیب وظایف و مسئولیت های سازمانی که بر عهده وزارت میراث و امور خارجه است در ساختار اداری موجود در نظر گرفته شده و اجرا می شود و نواقصی که در ساختار اداری وجود دارد برطرف می شود. “

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان با ابراز امیدواری از ایجاد معاونت حقوقی، فنی، روابط عمومی و سرمایه گذاری و تسهیلات در آثار جهانی و میراث ملی از جمله کمبودهایی است که ما به طور کلی در همه کشورها با آن روبرو هستیم. அத்தியியை வியுத்தியு பியுக்க்கு மாட்ட்டை குக்க்கு க்கு க்குகை க்குகை

همچنین رئیس امور ساختار سازمانی سازمان اداری و استخدامی کیشور نیز در این بازدید با ابراز خرسندی از حضور در خوزستان و بازدید از جاذبه های آن گفت: در آن سفر دو سه روز، در بشعر آن مورد كامیلی کینیمی.

علیرضا شاهپری عنوان شد: پیش از این، وزارت میراث، فرهنگ، گردشگری و صنایع شاخص‌ها و درخواست‌هایی را در محدوده امین‌وال و همچنین ساختار مراکز میراث جهانی اعلام کرده بود که بازدید از آن‌ها ضروری است. برای شناسایی موضوع و تصمیم گیری در این زمینه ها.

وی گفت: امیدواریم در پایان این سفر بتوانیم این شاخص ها را نهایی کنیم و ظرف یک ماه آینده در مورد دارایی ها و آثار میراث جهانی تصمیم گیری کنیم تا به نحوی به وزارت میراث فرهنگی و آثار باستانی کمک کند. که جهان در انتظار محافظت از آنهاست.”

رئیس امور ساختار سازمانی سازمان اداری و استخدامی کشور درباره انتخاب استان خوزستان به عنوان پایلوت در این خصوص توضیح داد: پایلوت در آن تعلیل شد; اما تصمیم نهایی مربوط به کل کشور خواهد بود.»

48

دکمه بازگشت به بالا