اخبار استانی

خون شهیدان مدافع امنیت در ناهنجاری های اخیر بی پاسخ نخواهد ماند

به گزارش اخبار استانی لرستان، مراسم خاکسپاری شهید مدافع امنیت مهدی لطفی با حضور دکتر زیویار فرماندار لرستان، فرمانده اداری استان، سردار الهی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار، جمعی از مدیران ستادی و دستگاه های اجرایی و افراد کلیسای شهید بروجرد گلزار شهدای ین شهرستان شد مکار شد.

ˈمهدی لطفیˈ سومین شهید مدافع امنیت لرستان گفت: مدافعان امنیت در مقابل خشونت آفرینان و کسانی که قصد برهم زدن نظم و امنیت جامعه را دارند محکم و محکم ایستاده اند.

دکتر زیویار با بیان اینکه مدافعان امنیت برای حمایت از مردم از هیچ کوششی دریغ نمی کنند، گفت: با اعتراف افراد دست اندرکار در اغتشاشات اخیر مشخص می شود برخی از آنها فریب فتنه بیرون را خورده اند. مرزهای کشور. அக்கி है நாச்சை ، ஦ர ந ந ந நுநி யியி கேர்க்கு க்கு க்குக்கு க்கு.

وی در ادامه افزود: وعده هایی که خائنان به مردم فریب خورده قبل از ریختن خون ها و جان هایی که برای امنیت کشور فدا شده اند، ارزشی ندارد و باعث می شود که احساسات مردم در مقابل ظلم به شهادت برسد. و عصبانیتی که ایجاد کرده اند.

استاندارد لرستان بیان کرد: حوزر پر شور هم استانی ها در تشییع پیکر شهید مدافع امنیت مهدی لطفی از بیزی ردوم ربیست به دیکته به ترایر فتنه و در از وایرهی شهدا دارد هڪایت .

دکتر زیویار تاکید کرد: خون شهدای مدافع امنیت در جریان رسوایی های اخیر بی پاسخ نخواهد ماند و مردمی که دچار مشکل هستند بدانند که مردم در مقابل آنها ایستاده اند.

46

دکمه بازگشت به بالا