عمومی

خیران مدرسه ساز تا انتهای مسیر مسئولیت اجتماعی حرکت کردند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در همایش خیرین مدرسه ساز کشور با بیان آن روح با صفا و روح تزکیه شده به شما عنایت کرده است. :فت: دیروز هم رئیس جمهور محترم سلام گرم خود را به شما رساندند.

نوری با بیان که حضور خانواده شهدا در جمع شما خیران، برکتی است برکات گفت: شما ایران نماد آیه مقدس یزکیهم و یعلمهم الکتاب و الحکمه

وی با بیان آن سواد اسمی آن چیزی است که من بلد هستم افزودن: سواد ند بعدی آن است که ببینیم من چه چیزی دارم که یاد بدهم؟ ما چه کاری انجام دادیم که خیر شدیم. یا کسی برای ما دعایی کرد؟

وزیر آموزش و پرورش گفت: این توفیق کشفی و شهودی است. رفتیم مهارت کسب کرد و پس از آن مسئولیت اجتماعی انجام داد. ایران در انتهای مسیر رفته اند و حتی دیگران را به کار خیر می‌کنند.

نوری افزود: همه می‌گویند ایران ۳,۴۰۰ میلیارد تومان خرج کردند ولی کودکان دانش موز در مدرسه هستند که یاد میگیرند کار خیر چیست. به من می‌گویند تو 40 بار است جمع ایران هستی. من صد بار هم شده می یم تا در بهشت ​​و بهشتیان حاضر باشم.

نوری با بیان این عملکرد شما در وضعیت اقتصادی کشور و سرانه ناخالص داخلی اثر مثبت دارد. فت: در شورای معاونین بارها گفته است ام مصداق بارز یک فامیل و یک خانواده جمع ایران است. با هم فامیل حاضر اما یک خانواده هستند.

وزیر آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: مشارکت بیشتر مردم در امور خیر مورد توجه مقام معظم رهبری است و من همیشه وظیفه خود را می‌دانم در میان شما حضور پیدا کنم.

دکمه بازگشت به بالا