اخبار استانی

داشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در رویداد عصر امید

قاسم قاسمی با بیان اینکه یک تیم سبزوار با هشتم در نمایشگاه عصر امید دانشگاه آزاد اسلامی حضور داشت به خبرنگار خبرگزاری آنا گفت: چهار شرکت فناور شامل اکسیر موتور (تولید کلوچه پروبیوتیک)، آزما گسترش کارآفن (تولید ست آزمایشگاهی اتوماسین صنعتی ابزار دقیق، رباتیک). و مکاترونیک)، شرکت آرمین فیدار شرق (تولید خوراک دام، طیور و آبزیان، کمپوست بارورکننده) و ورنا اکسیر بیهق (تولید محصولات بهداشتی آرایشی گیاهی) در این نمایشگاه حضور دارند.

وی حضور سه ایده و استارت‌آپ از دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در نمایشگاه «رویداد ملی عصر امید» را گوشه‌ای دیگر از حضور همه‌جانبه این دانشگاه در نمایشگاه «رویداد ملی عصر امید» عنوان کرد و گفت: سه ایده و استارت‌آپ شامل ایده تولید نان‌های حجیم با استارتر خمیر ترش، پوشش دهی بدنه الکتروموتور با نانو/میکرو ذرات فسفات فلزات واسطه جهت چسبندگی رنگ و جلوگیری از خوردگی و ایده ساخت سیستم صنعتی تشخیص خطای آنلاین موتورهای الکتریکی به همراه یک ماده زیرساخت در حوزه آزمایشگاه همکار غذا و دارو در نمایشگاه عصر امید عرضه می شود. شد.

دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در رویداد عصر امید

به گزارش آنا، رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» به‌منظور معرفی تجهیزات، محصولات، فعالیت‌ها و فعالیت‌های حوزه‌ای و نوآوری دانشگاه با هدف ارائه درمان برای ایجاد نوپا و دانش‌بنیانی و فرصتی برای دانشجویان در چهلمین سالگرد راهاندازی. این دانشگاه با شعار ۱۰۰۰ گروه پژوهشی و زیرساخت، ۱۰۰۰ ایده و استارت‌آپ و ۱۰۰۰ شرکت فناور و خلاق از هشتم داه رص

انتهای پیام / ۴۰۶۲ /

دکمه بازگشت به بالا