عمومی

دانش‌های نوین آبزی پروری به پرورش دهندگان ارائه می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، محمد الله بخشش شامگاه شنبه در کرمین کرمین فهم بین اداره کل شیلات استان و موسسه آموزش و کشاورزی، سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل با همکاری اداره شیلات، برنامه ای را برای ارتقای دانش علمی آبزی پروری در اردبیل تدارک دیده است. .

وی با اشاره به اینکه بحث تولید در دهه های اخیر مورد بحث دولت و مسئولان بوده است، خاطرنشان کرد: در راستای تحقق شعار تولید، مدیریت دانش بنیان و اشتغال زا در شیلات استان اردبیل، در سال 1385، در سال 1385، در سال 1380 به عنوان محوری در نظر گرفته شده است. همچنین اجرا شده است و با पारषाया बा उचोाय देनाय बोमी अबजी परो रर दरदीबील تروج مشکلی نیست

مدیر شیلات استان اردبیل لزوم اجرای طرح های آبزی پروری و شیلات را یادآور شد و گفت: انتقال دانش جدید به همراه آخرین یافته های تحقیقاتی به ذی نفعان با تاکید بر دانش پرورش دهندگان ماهی بومی است. مهمترین علاقه این فهم است.

الله بخش افزود: این تفاهم نامه همکاری در زمینه برنامه های ترویج آبزی پروری و شیلات بین اداره کل شیلات استان اردبیل و سازمان کمکی پژوهش، آموزش و پرورش و رئیس آموزش و پرورش وزارت جهاد کشاورزی به امضا رسید.

وی کاردینشان کرد: وزارت جهاد کشاورزی در راستای اجرای برنامه ها و بهبود عملکرد مراکز آبزی پروری و تولید ماهی در آب گرم و سردابی و همچنین تغییر در تغذیه و رژیم غذایی مصرف کنندگان به عنوان راهی برای تقویت فرهنگ مصرف ماهی به نتیجه گیری این درک منجر شده است.

وی با اشاره به اینکه در سال های اخیر شاهد رشد چشمگیر فعالیت های پژوهشی در کشور بوده ایم، گفت: این فعالیت ها منجر به توسعه و رفع چالش ها و نیازهای جامعه می شود تا نتیجه آن برگردانده شود. به ثروت، که رویکرد اصلی سازمان شیلات در تمام اهداف آن است، очень хорошо ист.

वि विविष व देविष डाजी पाजी पाजी माद ، ، विशारषी विश में में मेंरवरष।

مدیر سازمان ترویج جهاد کشاورزی استان نیز در پایان این مراسم، هدف از اجرای برنامه های ترویجی با استفاده از روش های مختلف را برای ایجاد تحول در بینش و دانش و اصلاح الگوی رفتار فنی و تولیدی کشاورزی اعلام کرد. تهیه کنندگان.

شام گفت: این تغییرات قطعاً منجر به بهبود تولید و افزایش واردات خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا