دانشگاه آزاد اسلامی خلأ آموزشی و فرهنگی شهرهای سیستان و بلوچستان را پرکند

فرمانده جدید سپاه سلمان در استانهای سیستان و بلوچستان:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا در زاهدان ، سردار احمد شفایی در دیدار با سیستان علی میر ، رئیس دانشگاه آزاد اسلام سیستان و بلوچستان ، تأکید کرد که واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی آزاد و بلوچستان باید خلا educational آموزشی و فرهنگی در شهرهای مختلف را پر کنند. از نظر کمی و کیفی ، از دانشجویان و فارغ التحصیلان این دانشگاه برای تخصص های خاص استفاده خواهیم کرد.

دانشگاه آزاد اسلامی در سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه از ظرفیت های آموزشی ارزنده ای برخوردار است ، افزود: با استفاده از دانشکده های دانشکده این دانشگاه می توان اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی را در استان های سیستان و بلوچستان تحقق بخشید.

فرمانده سپاه سلمان در استانهای سیستان و بلوچستان به دلیل کمبود زندگی که استحقاق نظام مقدس اسلامی را داشت ، شرایط اقتصادی جامعه را در نظر نگرفت و افزود: شرایط تاج ما می توانیم از مهارت های مشترک برای کمک به طرفداران بهداشت استفاده کنیم و در آن شرایط ، با همکاری و مشارکت دانشگاه ، کمک به افراد فقیر را از اولویت های خود قرار دهیم.

به گزارش آنا ، در پایان جلسه لوح سپاس توسط سلطان علی میر دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه اسلامی آزاد در سیستان و بلوچستان به سلطان احمد شفایی اهدا شد.

انتهای پیام / 4121/4062 /

خروج از نسخه موبایل