اخبار استانی

داورهایی که زایران اربعین نباید با خود ببرند / الزام به همراه داشتن نسخه پزشک در عراق برای داروهای ممنوعه

داورهای که زیران عرباین وندید با خود ببرند / زام به همور درکت در عراق بری درکی براکی

مسئول بازرسی دارویی دانشگاه علوم پزشکی غذا و دارو جندی شاپور اهواز از لزوم داشتن نسخه پزشک برای داروهای ممنوعه توسط زائرین اربعین حسینی خبر داد و گفت: زائرین اربعین حسینی باید نسخه پزشک را به همراه داشته باشند. داروهای ممنوعه را به همراه داشته باشند تا در کشور مشکلی برایشان پیش نیاید.»

به گزارش خبرنگار من از جانب اهواز، محمد ممتنی امروز با حداد با الی با ثلاث براء بریستان برایک دراق، ایراک کرد: زیران عرباین حسینی را برایک را بریک دراکی را کود خود را با داده کا کیشر در کیشر عراک نیاید.

وی با بیان اینکه حمل مواد مخدر از نظر دولت عراق ممنوع است، در سفر به این کشور، گفت: کسانی که بیماری هایی دارند که از داروهای اعصاب و روان به عنوان داروهای کنترلی استفاده می کنند، حتما باید خود را حمل کنند. در هنگام مسافرت به دارو نیاز دارید در عراق نسخه پزشک همراه خود داشته باشید تا با افسران کنترل در دروازه های ورودی این کشور مشکلی نداشته باشید.

مسئول نظارت بر مواد غذایی و دارویی دانشگاه پزشکی و پزشکی جندی شاپور اهواز افزود: زایران اربعین حسینی طبق قوانین کشور عراق حمل مقداری دارو توسط مسافران جرم محسوب می شود. “

این داروساز در پایان گفت: داروهای خلط آور مانند کادنس، ترامادول، هیدرومورفین، پتدین، فلورازپام، متادون، کلونازپام، مرفین، آگرازپام، دیازپام، بوپرنورفین و انواع داروهای مخدر جزو داروهای ممنوعه محسوب می شوند.

آیا این خبر مفید است؟

در نتیجه 0 و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا