اخبار استانی

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان قزوین منصوب شد

به روگر از قزوین از قزوین; متن حكم استدر شده از سوي اسكاندر مومني، دبيركل ستاد كوربة ب مادو پــد كيشوري كتتبا به سيد جمال‌الدين حسيني، به شركه است:

آقا آقا سید جمال الدین حسینی

سلام

با إلى بدير بند5 تصويبات نودويكمين للساء ستاد كومتاب ب narcotic drugs و به رابت به درابت با مواد مخدر و استن به رابت با دراد با درواد و استان قزوين ميشويد ميشويد.

برگزاری منظم و دقیق جلسات شورا، ایجاد هماهنگی بین اعضا و دستگاه های مرتبط استان و اجرای برنامه ریزی هدفمند و موثر با استفاده از ظرفیت های استان برای مقابله با هر نوع اقدام و فعالیت غیرقانونی مرتبط با مواد مخدر، روانگردان و آنها پیش سازها، پیشگیری از تهدیدات و آسیب ها اعتیاد جامعه، درمان و بازپروری معتادان، پاکسازی مناطق آلوده استان و نگهداری و نگهداری از معتادان، مراقبت و اشتغال بهبود یافتگان، پیگیری اقدامات قضایی و اعتصاب علیه جریانات مربوط به اقدامات و فعالیت های غیرقانونی قاچاقچیان با محوریت اقدامات اطلاع رسانی و دستورات مردمی برای مبارزه با مواد مخدر و اجرای طرح کمک به زندگی مردم در اقشار مختلف جامعه به ویژه استفاده از ظرفیت خیرین. تهیه سامانه اطلاعات و آمار استان در قالب سامانه ملی و سایر برنامه های اعلام شده توسط دبیرخانه در راستای سیاست های کلی سامانه و با رعایت قوانین و مقررات اداری و مالی از جمله اموری است. ک آنتزر می‌رود نیبت به تحدید آن تحمیل و تاله بشود.

توفیق جنابعالی را در انجام این رسالت مهم و اجرای برنامه ها با رعایت اصول قانون مداری بر اساس اصول ابلاغی دولت و خدمت به مردم و مردم با رهنمودهای حضرت ولیعصر (عج) و رهنمودهای حکیمانه مقام ولی فقیه (مدظله العالی) از سوی پروردگار متعال.

دکمه بازگشت به بالا