اخبار استانی

دستاوردهای انقلاب اسلامی باید برای نسل جوان تبیین شود

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی استان سمنان، احمد ریواده در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان شاهرود در فرمانداری این شهرستان افزود: آگاهی و اطلاع‌رسانی درست و به موقع توسط اصحاب رسانه ضرورت جامعه امروزی است.

وی با تاکید بر اینکه علاقه‌مندان به نظام اسلامی و انقلاب باید خود را برای هر نقدی آماده کنند تصریح کرد: انعکاس آن به مردم نیز بر عهده رسانه‌های دلسوز است.

ریواده با بیان اینکه، اقدام نمایشی و خنثی در دولت انقلابی سیزدهم جایگاهی ندارد و مردم به دنبال تأثیر اجرایی و تحقق عملیاتی گفته مسوولان هستند، اظهار داشت: بیان موفقیت‌های دستگاه‌های اجرایی برای مردم از اصول جهاد تبیین است.

وی با اشاره به اینکه توزیع عادلانه اعتبارات و انتصاب‌ها باید مورد سوال رسانه‌های انقلابی باشد، افزود: ۷۸ درصد جابجایی‌های مدیران و مسوولان استان سمنان در راستای عهدنامه ۱۰ بندی دولت سیزدهم صورت گرفته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با بیان اینکه رسانه‌ها با آگاهی‌بخشی در تحقق جهاد تبیین بیش از پیش نقش‌آفرینی کنند، تصریح کرد: دستاوردهای انقلاب اسلامی باید برای نسل جوان تبیین شود.

در این نشست که فرشید فلاح مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان نیز حضور داشت، خبرنگاران برخی از مشکلات و دغدغه‌های مردم در زمینه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و عمرانی را بیان کردند.

46

دکمه بازگشت به بالا