اخبار استانی

دستگاه‌های استان مرکزی برای آغاز روند بازسازی آهنگران در هم افزایی کامل هستند

ايسنا فرمانده سپاه الله استان مرکزی گفت: روند بازسازی و بازسازی منازل آسیب دیده در سیل آهنگران به زودی آغاز می شود و همه دستگاه های استان آماده این همکاری مهم هستند و امیدواریم بتوانیم بتواند در اسرع وقت زندگی عادی مردم روستا را ببیند.

سردار محسن کریمی در بازدید از روستای صیادان گرفتار ضمن بازدید از نقاط مختلف این روستا دستورات لازم را برای تسریع و تسریع امدادرسانی به مردم گرفتار صادر کردند.

وی در این بازدید ابراز داشت: پاسداران به همراه گروه های جهادی برای رفع مشکلات مردم سیل زده روستای آهنگران بسیج شده اند و ادارات مختلف ارتش و یگان های تخصصی در تلاش هستند تا مشکلات را در اسرع وقت برطرف کنند. تا حد ممکن.

کریمی افزود: گروه های تخصصی بر اساس اقداماتی همچون بازگشایی راه ها، ترمیم نقاط آسیب دیده، کمک های معیشتی به مردم، تعمیر تجهیزات آسیب دیده و نظافت کف و فرش مردم، جابجایی وسایل مردم و تهیه غذای گرم هستند. ایفای نقش در این روستا

سردار کریمی با بیان اینکه ارتش و ارتش همه در کنار مردم روستا هستند و برای رفع مشکلات آنها هر کمک و تدبیری را که برای مدیریت شرایط لازم است بر اساس امکانات و خدمات لازم است، تاکید کرد: و تحمیل. های اثربخش کوش درکشیدند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا