عمومی

دستگیری عاملان پرتاب کوکتل مولوتف در لواسانات – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سرهینگ علی صباح رئیس مرکز اطلاع رسانی عمومی شهرستان اعلام کرد: شامگاه سیزدهم اردیبهشت ماه جاری، مردمی که تحت نفوذ و حمایت شبکه معاند در منطقه لواسا دست به آشوب زدند. 3 کوکتل می اندازد.” молотф وارد مسجد شدند و قصد آتش زدن آن را داشتند.

وی افزود: در پی این حادثه اکیپی از ماموران کلانتری رسیدگی به این موضوع را به عهده گرفتند و با اقدامات فنی پلیسی و اطلاعاتی عاملان این اقدام که تحت نفوذ و حمایت مخالفان قرار داشتند شناسایی شدند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پایتخت گفت: محل مفقود شدن عاملان این حادثه شناسایی شد و اوایل امروز در یک عملیات هماهنگ و غافلگیرانه 11 نفر (4 نفر از اتباع کشور همسایه و 7 نفر ایرانی) از … اعضای این باند در مخفیگاه و 19 کوکتل دستگیر شدند. молотф آماده و تعدادی سلاح سرد و چند ماسک و ماسک برای پوشاندن صورت از آنها کشف شد.

وی گفت: این افراد با تشکیل باند و تحت نفوذ و حمایت شبکه های خود نسبت به تخریب و آتش زدن اماکن عمومی اقدام کردند که در محل به دام پلیس افتادند و خود موفق به اجرای اقدامات بعدی نشدند.

باباهی در پیاین کرد: بلیس در خارج از نمر کود با کلان و کیں و سیکتین بہ کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد در مقابل نمک کود خود کیدین کیں و کید داد داد داد داد داد داد داد کیسی را کرد. به بهدازه به دازںه دازداز.

دکمه بازگشت به بالا