عمومی

دستگیری ۲ نفر از عاملان اصلی ارتباط با شبکه های معاند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، گروهبان امیر وهاب زاده فرمانده اداری مسجد با اشاره به دستگیری دو نفر از افراد مرتبط با شبکه های تروریستی در این شهرستان گفت: با توجه به اغتشاشات و اغتشاشات اخیر پلیس امنیت عمومی دو تن از افراد مرتبط با شبکه های تروریستی را دستگیر کرده است.

وی با اشاره به اعترافات متهم مبنی بر ارتباط با شبکه متهمان افزود: متهمان 51 و 19 ساله با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده اداره اداری شهرستان اندوه گفت: پلیس با تخریب نظم و امنیت عمومی جامعه، قانون و قاطعیت برخورد می کند.

كاشف جست مرد ۶۷ سله در ماسال

گروهبان مجید ترازی رئیس فرماندهی اداری ماسال نیز با اشاره به کشف جسد مردی 67 ساله در این شهرستان گفت: بر اساس اطلاعیه مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر کشف جسد مردی 67 ساله در این شهرستان. با کشف جسد مردی در یکی از محلات این شهر، پلیس سریعا وارد محل شد.

وی افزود: در بررسی های اولیه پلیس مشخص شد این مرد پس از خروج از منزل با خودروی شخصی خود با سلاح سرد کشته شده و جسد نیمه سوخته اش در حیاط رها شده است.

رئیس فرماندهی اداری شهرستان ماسال با بیان اینکه جسد با هماهنگی قضایی برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد، گفت: در تحقیقات ماموران پلیس آگاهی مشخص شد جسد متعلق به 67 ساله است. -پیرمردی که دیروز در بندرانزلی به پلیس آگاهی گزارش شد.

স্র্গ্গ ত্রাজি বুর্ত্র্ত্য্তা: প্র্শ্যান প্র্স বিস্য বার্তেক্ত্য ইন্স্সাদাদ.

دکمه بازگشت به بالا