اخبار استانی

دعوت از داوطلبان عضویت در هیات‌مدیره بانک ملت

بانک ملت در سال 1402 از داوطلبان عضویت در هیئت مدیره دعوت کرد تا با در دست داشتن مدارک لازم به حسابداری مالی بانک مراجعه کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، انتخاب اعضای هیئت مدیره این بانک در سال 1402 به صورت فوق العاده در دستور جلسه مجمع عمومی عادی قرار دارد و با توجه به اینکه اعضای هیئت مدیره باید از بین اعضای هیئت مدیره تعیین و انتخاب شوند. از بین اشخاص حقیقی سهامدار و اسامی نامزدهای عضویت در هیات مدیره نیز باید تایید شود و صلاحیت به بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام و پس از تایید به جلسه مذکور ارائه شود. هیئت مدیره بانک ملت جهت رای گیری از کلیه سهامداران متقاضی عضویت در هیات مدیره که دارای شرایط مندرج در ماده 63 اساسنامه بانک باشند حداکثر دعوت به عمل می آورد. بانک کاکد در تهران، خیابان ولی عصر (عج)، بیلتر از یکین عنگل، نوروم 1443، تقرید کرکة کل کل کـه کـه کـه کـه کـه کـه کل کـه کـه کل کـه کل کـه کـه کـه بانک ملت، طاق اول.
بر اساس این گزارش، ارائه تاییدیه کتبی حداقل 5 درصد از سهامداران بانک، اصل و عکس شناسنامه و کارت ملی و تکمیل فرم ثبت نام مناقصه و ارائه مدارک لازم. در فرم فوق الذکر مدارک لازم جهت ثبت نام جهت عضویت در هیات مدیره بانک ملت ذکر شده است.

بر این اساس داوطلبان می توانند برای اطلاع از شرایط عضویت در هیات مدیره به سایت این بانک مراجعه کنند.www.bankmellat.ir یا به سایت www.codal.ir مراجعه نمایید.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا