اخبار استانی

دفاع از امامت و ولایت اقدام ویژه حضرت فاطمه(س) بود

اخبار استانی/سیستان و بلوچستان نماینده دین اسلام در سیستان و بلوچستان گفت: تدبیر ویژه حضرت فاطمه (س) برای دفاع از امامت و ولایت برای پاسداری از اسلام واقعی و جلوگیری از انحراف امت انجام شد.

آیت الله مصطفی مهامی در جماعت بزرگترین شهر استان سیستان به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه (س) گفت: در نادریت وحدید است ما امام حجت های بر ردمون اما مدرمان زهرا (س) حجت . بر ما و حجات بر حجتهای الهی است

وکیل آیت الله گفت: حضرت فاطمه (س) پس از رحلت پدر برای دفاع از امامت و ولایت برای پاسداری از اسلام واقعی و جلوگیری از انحراف امت گامی ویژه برداشت.

امام جمعه می فرماید: وقتی حضرت زهرا (س) به حضرت علی (علیه السلام) می گفت چرا برخیز نمی کنی و حضرت در جواب فرمودند: اگر شمشیر مرا ببرد صدای اذان قطع می شود. و جبهه کفر قطع می شود.» ما از جامعه اسلامی چیزی نخواهیم گذاشت.

وی ادامه داد: با این حال حضرت زهرا(س) دست از تلاش برنداشت و از هر فرصت و ابزاری از جمله صحبت با سر، سخنرانی در مسجد رسول الله و حتی استفاده از فرصت برای عیادت از بیماران و خواندن خطبه استفاده کرد. تجمع زنان در شهر.پرداخت

نماینده دین اسلام در سیستان و بلوچستان گفت: حضرت زهرا (س) در این راه جان خود را فدا کرد و ما نیز باید عبرت بگیریم و به دنبال دفاع از راه اسلام ناب محمدی و مکتب اهل بیت باشیم. ).

نماینده دولت اسلامی در سیستان و بلوچستان در پاسخ به مطالبات گروه دانش آموزان استثنایی در این نشست گفت: بر اساس این گزارش ورود دانش آموزان به فضای مجازی برای پاسخگویی به شبهات مناسب است و باید زمینه را گسترش دهید. کار کردن

وی در پاسخ به درخواست یکی از بانوان مبنی بر دیدار با رئیس جمهور در سیستان گفت: پیگیر این موضوع بوده و همچنان پیگیر هستیم و امیدواریم هرچه زودتر این دیدار میسر شود. .

آیت الله مهامی ادامه داد: در گذشته درخواست تهیه اطلسی از نیازهای فرهنگی منطقه در نظام را داشتیم که به میزان و متناسب با مشکلات ارائه شده و برنامه ارائه شده پیگیری شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا