اخبار استانی

دلیل افزایش شکاف بین نسل ها در کشور عدم آگاهی بخشی است

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی، فریدون بندری فرماندار شهرستان بندرماهشهر گفت: یکی از ایام و ایام الله تاریخی در تقویم اسلامی کشور عزیزمان سیزدهم فروردین ماه است که در آن سه واقعه تاریخی و سرنوشت ساز رخ داد. ما چهره سه استکبار جهانی را می بینیم و باید از این فرصت و یوم الله برای تبیین و تولید محتوا، واقعیت های استکبار جهانی و نظام قدرت و همچنین اهداف انقلاب اسلامی برای نسل جوان استفاده کنیم. امروز.

وی در ادامه تصریح کرد: متأسفانه در سال های گذشته توجه ویژه ای به این موضوع نشده است و امروز شاهد هستیم که این نسل سؤالاتی دارد و باید بنشیند تا دشمنان نظام اسلامی از این شکاف سوء استفاده نکنند. که بین نسلها بوجود آمده است.

فرماندار بندرماهشهر در این زمینه ادامه داد: نسل جوان و جوان امروز موتور گام دوم انقلاب اسلامی و مدیران دستگاه های مربوطه به جای ایستگاه های مختلف وارد میدان شدند و به تولید محتوا پرداختند و به تبیین موضوع پرداختند. عملکرد و دلایل وجود برخی مشکلات، این شکاف کاهش می یابد.

عالی ترین مقام دولت در شهرستان بندرماهشهر در پایان گفت: از همه دستگاه های اجرایی، سازمان ها و صنایع شهرستان و غیردولتی می خواهم برای برگزاری این روز با تمام توان به آموزش و پرورش بپیوندند. خداوند در 13 آبان روز معرفت هر چه بیشتر. و ساختمان و برنامه های آن توسط شورای اعتلای اسلامی بندرماهشهر به اطلاع عموم خواهد رسید.

46

دکمه بازگشت به بالا