اخبار استانی

دولت از سرمایه گذاری جوانان در روستاها حمایت می‌کند

به رابوتی اخبار استانی از جیلان ; اسدالله عباسی پرچمدار در سفری یک روزه به تنهایی به رودخانه با همراهی مدیران دستگاه های اجرایی و خدماتی پس از بازدید از مناطق کوهستانی و ارتفاعات سیبان، چیهیش، پشت کالا، اسطلخ کوه، چهار محال. و براه در قلب خورگام در اجتماع مردم مخلص در مسجد امام جعفر صادق (علیه السلام) فرمودند: «دولت از سرمایه گذاری جوانان در روستاها حمایت می کند.

وی با اشاره به مشکلات دولت سیزدهم در ابتدای فعالیت خود گفت: در آن زمان دولت مردمی و انقلابی شروع به کار کرد و روزانه 800 نفر بر اثر ویروس کرونا جان خود را از دست دادند و شرایط بسیار بحرانی بود. .

استان گیلان با بیان اینکه دولت سیزدهم با کمک مردم جهادی انجام داده است، افزود: کشورهای جهان در زمان کرونا نیازهای اولیه پزشکی و درمان مردم را انکار کرده و کشور را در سخت ترین شرایط قرار داده اند. شرایط

و با بیان اینکه دولت سیزدهمین مصمم برای حل مشکلات مردم است، گفت: ریشه یابی، رده بندی و رفع مشکلات روستایی و شهری مورد توجه دولت است و مسئولان در گیلان باید توجه ویژه ای داشته باشند. آی تی.

استاندار گیلان با اشاره به اعتبار 19 هزار میلیارد تومانی این سفر گفت: این اعتبارات در بخش های مختلف زیرساختی از جمله آب، گاز، کشاورزی و گردشگری و سایر بخش ها دیده شده است.

و با بیان اینکه رئیس جمهور دستور کار خود را برای توسعه اقتصادی مردم قرار داده است، افزود: دولت سیزدهم دغدغه اقتصاد و معیشت مردم را دارد و اقدامات خوبی نیز در این راستا انجام شده است.

وی با اشاره به سوء مدیریت در سال های گذشته در بخش های مختلف گفت: بسیاری از کارها انجام نشده و آثاری از گذشته بر زمین مانده و این موضوع روند کار را کند می کند.

عالی ترین نماینده دولت در گیلان با رویکرد فساد دولت نیز خاطرنشان کرد: فساد باید ریشه در بخش های مختلف اداری و اداری داشته باشد.

عباسی در ادامه با اشاره به تنش های آبی در مناطق مختلف استان، افزود: در حوزه آب باید الگوی مصرف رعایت شود و مشارکت مردم در مدیریت مصرف بسیار مهم است.

وی با تاکید بر اینکه باید به تناسب خدمات به جمعیت شهری و روستایی ارائه شود، گفت: زیرسازی، حفاظت و آسفالت راه های روستایی، بخش های رحمت آباد، بلوک ها و راه ها در اولویت قرار گیرد.

عباسی توجه به کشاورزی و دامپروری در کشور را ضروری خواند و گفت: خورگام در حوزه کشاورزی، دامپروری و گردشگری حرف درستی برای گفتن دارد که نیازمند اقدامات اساسی در این بخش است.

وی کرد داد: اسله بازینگری و آلیکی بازی در رودبار در رودبار در رودبار در رودبار در گرد در کرید در کرید در کرید.

استاندار گیلان با اشاره به واگذاری اختیارات به فرمانداران و فرمانداران در شهرستان افزود: فرمانداران و نمایندگان فرمانداران از توانمندی کامل برخوردارند و باید برای رفع مشکلات مردم در شهرستان و مرکز شهرستان تلاش کنند.

عباسی با کا با کا با کے به های ایستاس کت ریلی ریلی رشت – تسریح کرد: راه اهن رشت به کاسبین تعلع عظیمی در آکتا و یکتوسی کیلان می کند.

وی ادامه داد: گیلان می تواند نقطه اتصال ایران و منطقه اوراسیا باشد و به اقتصاد منطقه کمک کند.

استان گیلان با بیان اینکه جوانان در روستا سرمایه گذاری می کنند، گفت: افرادی که در روستا می مانند و در کشور سرمایه گذاری می کنند مورد حمایت دولت هستند.

عباسی با اشاره به سیاست های راهبردی دولت برای توسعه روستایی افزود: برای توسعه روستاها ساخت خانه های روستایی در دستور کار قرار گرفته است.

وی ابراز امیدواری کرد که مردم به زودی نتیجه این بازدیدها را ببینند.

image_2022_10_20-15_7_20_680_gEE

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید است؟

در نتیجه 0 و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا