اخبار استانی

دومین بوکسور ایران حذف شد/ صعود محمدپور به دور دوم

مسابقات قهرمانی بوکس آسیا

وزن بوکسور ۶۷ کیلور ایران با باک براب رافیر تهایدی، از ریبیف‌های کرامین اسیان شد و سجاد محمدبور به دور دوم ریست شد.

به گزارش گروه ورزشی آنا، در چهارمین روز از رقابت های بوکس قهرمانی آسیا 2022 در اردن، علی حبیبی نژاد اولین بوکسور ایرانی حاضر در این رقابت ها با قبول شکست مقابل حریف خود از دور مسابقات حذف شد.

بوکسور وزن 67 کیلوگرم تیم ملی در دور نخست مقابل “بونجونگ سینسیری” از تایلند به برتری رسید که در پایان یک مبارزه نزدیک با نتیجه 4 بر یک (در امتیاز) بازنده اعلام شد. حبيبي برد راد 2 و رادهاي 1 و 3 را به حريف كرد.

پیش از آن یز در روز پرامه ریگف‌ها مصطفی ریگی در وزن 51 کیلوگرم، در رام با کوبول با کوبول با کامک “تیتیثان پانموت” تایلندی، از کروده بامنگانه بهد کرده بود.

در ادامه مبارزه امروز سجاد محمدپور کاپیتان و مبارز وزن 57 کیلوگرم ایران در مرحله اول در رینگ به مصاف «تسوستومی ریتو» از ژاپن رفت. محمدپور در رینگ به مصاف بوکسورهای عراق و ازبکستان می رود.

در حال حاضر مهدی خسروی در 54 کیلوگرم، سجاد محمدپور در 57 کیلوگرم، اشکان رضایی در 63.5 کیلوگرم، مسلم مقصودی در 71 کیلوگرم، شاهین موسوی در 75 کیلوگرم و همچنین قشلاقی در 80 کیلوگرم و پوریا امیری در 86 کیلوگرم بوکسور هستند. که با پریوزی کریفان کریفان، راهی دور دوم در ریبیفها شده اند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا