اخبار استانی

دو هزار ورزشکار فراجا در رشته دو و میدانی فعالیت می کنند

به رابوتی اخبار استانی از قزوین; اردوی تیم ملی مراتن ونیمه maratun کیشور با حوزر 30 دونده تنبک پس از 10 روز در قزوین به پیاین ریسید.

در پایان این مسابقات 10 روزه اردو، رکوردشکنی بانوان در روستای پریوسفیان برگزار شد.

سردار علی افشار روز چهارشنبه در حاشیه مسابقات سراسری انتخابات ارتش در روستای پریوسفیان استان قزوین در گفتگو با خبرنگار اظهار داشت: توجه به ورزش برای تقویت نشاط و سلامت نیروها در منطقه جدی گرفته می شود و ما در تلاش هستیم تا فعالیت ها را گسترش دهیم உருக்கு ஬யுக்க்கு ஭ுக்கு புர்ப்பு நிர்ரா कैनिम कैनिम.

افشار

وی افزود: یکی از رشته های ورزشی که مورد توجه ویژه نیروهای مسلح است دوومیدانی است که همکاری خوبی با فدراسیون داریم و در برگزاری مسابقات جوانان شرکت می کنیم و خوشحالیم که در مسابقات انتخابی تیم ملی دو ماراتن و نیمه ماراتن برای عزام به دوبی همکاری داشتیم.

رایس فیدیدی دو و میدانی کومدانی آنزامی کیشری مشخص کرد: خوشبختانه قزوین در دور دوم میزبان تیم ملی اردو بود و آن را با شکوه برگزار کرد.

افشار گفت: این دومین تیم ملی اردو و میدانی است که اولین اردو را در استان آذربایجان غربی در شهرستان برگزار کردیم و مسئولان استان و شهرستان کمک کردند تا اردو به خوبی سازماندهی شود و مردم نیز حضور داشتند. با حضور برای تشویق ورزشکاران . .

وی افزود: دومین اردو به مدت 10 روز در قزوین به خوبی برگزار شد و آقای علایی مقدم مدیر ورزش و جوانان استان بهترین همکاری را داشتند و امروز نیز شاهد رقابت جذابی از سوی تیم ملی در روستای پیر یوسفیان و همچنین تیم های جوانان و نوجوانان.

2222222222222

آن المستعدل عرض المزيد تصريح كرد: اوندادريم منتقبتان آين اردو بنتاء در ربيفهاي دوبي ماراتن هم بدراشند و ساحب رنته مي شوند.

30 فعالیت

افشار گفت: نیروی اداری در رشته های مختلف ورزشی فعال است و ورزشکاران خوبی هم داریم که در مسابقات مختلف شرکت می کنند و مقام و مدال هم داریم.

وی ابراز کرد: در حال حاضر بیش از 30 تیم ورزشی در نیروی اداری فعال هستند که یکی از این رشته ها پایگاه و مادر همه رشته ها محسوب می شود.

تصاویر

افشار یادآور شد: به حوزه نیروهای مسلح اهمیت ویژه ای داده شده است و فرماندهی کل قوا نیز در این زمینه حمایت های لازم را انجام می دهند و تاکید دارند که باید به آن اهمیت داده شود و ما نیز در دنیا حضور شایسته ای داشته باشیم. مسابقات

رئیس فرماندهی اداری دو و میدانی کشور گفت: مسابقات داخلی درون نیروهای مسلح داریم و تا دو هفته آینده نیروهای مسلح برگزار می شود.

وی گفت: دو تیم صحرایی در ماه گذشته با حضور 25 نیروی انتظامی و 120 ورزشکار از سراسر کشور در مسابقات کشوری شرکت کردند.

222211÷÷÷

این مسئول ورزشی افزود: در مسابقات قبلی نیروهای مسلح تیم فرجا مقام اول را کسب کردند و امسال نیز می توانیم این جایگاه را حفظ کنیم.

افشار عزت دشت: مسابقات در داخل دو سالن و در زمین مسابقه دهم ماه جاری برگزار می شود و داوطلبان زیادی به دنبال ورزشکارانی برای کسب رتبه های لازم هستند.

این مسئول تصریح کرد: دو رشته و رشته ای به نام میدان مادر با استقبال خوبی مواجه شده است و در حال حاضر حداقل دو هزار ورزشکار نیروی انتظامی در این رشته فعالیت دارند، البته به دلیل اینکه در طول مسابقات همه به صورت تیمی شرکت می کنند، شاید بیشتر. افراد در این زمینه فعال باشند

وی همچنین گفت: برای کسب مدال در این رشته در نیروهای مسلح افراد زیادی به صورت قهرمانی ورزش می کنند و در حال حاضر آقای توکال رحیمی به عنوان قهرمان در این اردو حضور دارند و ما نیز این امکان را داریم که کسب مدال در مسابقات نیروهای مسلح جهان.

گرفتن

افشار تصریح کرد: در مسابقات پاترول مقام اداری کسب کرده ایم و شرایط خوبی داریم و میزبانی مسابقات را داشته ایم و مسابقات جهانی نیروهای مسلح را برگزار کرده ایم و اول شده ایم و حضور جدی در مسابقات داریم. مسابقات پلیس جهان و برخی از آنها در قالب تیم های ملی حضور دارند

در پیاین اردوی تیم ملی مراتن در قزوین قرام 10 نفر بری شرکت در دوبی ماراتن می شود عزام می شود 26 دی ماه کے

انتهای پیام

آیا این خبر مفید است؟

در نتیجه و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا