اخبار استانی

دیدار سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با فرمانده ناوتیپ رزمی ۱۱۲ ذوالفقار نیروی دریایی سپاه قشم

به گزارش اخبار استانی از قشم، افشار فتح الهی در دیدار مودبانه با فرمانده نیروی زمینی سپاه 112 ذوالفقار قشم اظهار داشت: تامین امنیت این منطقه راهبردی باعث افتخار کشور است.

وی با تاکید بر ظرفیت های اقتصادی قشم افزود: این منطقه دارای قابلیت های فراوانی به ویژه در زمینه ساخت و صادرات محصولات داخلی است که می تواند نقش عمده ای در اقتصاد و مبادلات ارزی کشور داشته باشد.

فتح الهی ادامه داد: قدرت وجه تمایز نیروهای نظامی ایمان با تعهد آنهاست.

فتح الهی دلیل تفاوت قدرت نظامی با نیروهای نظامی ایران با نیروهای نظامی سایر کشورها را در ایمان و تعهد خود دانست و ادامه داد: نیروهای نظامی ما همواره برای حفظ امنیت و تمامیت ارضی کاملا مستقل بوده اند. ایران.”

رئیس سازمان منطقه آزاد قشم همچنین به توان نظامی سپاه اشاره کرد و گفت: دشمن نمی تواند در عرصه جنگ نظامی با ما بجنگد و به همین دلیل دست به جنگ فرهنگی و اقتصادی زده است و باید برنامه ریزی دقیق تری داشته باشیم. در آن رابطه.”

لازم به ذکر است افشار فتح الهی قشم رئیس سازمان منطقه آزاد صبح امروز شنبه 6 آذر 1400 با دومین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران اسکندر میرشکاری نسب فرمانده یکصد و دوازدهم نیروی دریایی ارتش ذوالفقار دیدار و گفتگو کرد. سپاه نیروی دریایی. (ندسا) قشمن با تیمی از فرماندهان سپاه قشم و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم دیدار کرد.

48

دکمه بازگشت به بالا