اخبار استانی

دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با مدیرکل بهزیستی هرمزگان

به گزارش اخبار استانی از قشم، افشار فتح الهی در دیدار با مدیرکل بهزیستی استان هرمزگان، گفت: سازمان منطقه آزاد قشم به منظور فعالیت اجتماعی خود، به دنبال حل مسائل و مشکلات قشر و مدجویان جامعه است و در این راستا به توانمندی توجه دارد. های ایشان می گیرد.

وی ادامه داد: با برنامه ریزی صورت گرفته در آینده نزدیک بازارچه دائمی صنایع دستی قشم فعالیت خود را آغاز می کند که این مرکز می تواند مناسبی برای عرضه محصولات تولید شده توسط زنان سرپرست خانوار، مدجویان و متخصصان باشد.

به گفته سازمان سازمان منطقه آزاد قشم سازمان‌های مردم نهاد و جامعه‌ای بودند که از سازمان منطقه قشم استفاده می‌کنند.

فتح الهی در پایان با استقبال از احداث یک مرکز رفاهی اقامتی ویژه مددیان بهزیستی، مهمانان کرد: میزبانی از جامعه محیطی در قشم و ایجاد مجموعه های ارائه خدماتی علاوه بر ایجاد شرایط برای حضور سرمایه در شرایط بهتری برای این مکان کمک کند.

گزارش این گزارش، مدیرکل بهزیستی استان هرمزگان نیز در این جلسه گفت: از جامعه هدف ۱۳۴ هزار نفری تحت پوشش اداره کل بهزیستی استان هرمزگان، ۵۳ هزار نفر جمعیت جامعه هستند که از این تعداد ۲۸۰۰ نفر در جزیره قشم ساکن می باشند.

سامیه جهانشاهی ضمن قدردانی از حمایت ها و تلاش های مجموعه سازمان منطقه آزاد قشم در حمایت از جامعه و مددجویان، افزود: ایجاد زیرساخت و بسترسازی مناسب برای حضور افراد در اماکن تفریحی و ساحلی منطقه آزاد قشم یکی از موضوعاتی است که می تواند در آن نقش داشته باشد. به جامعه مددجویان کمک کننده باشید.

وی ادامه داد: هدف بهزیستی این است که افراد دارای یک زندگی مستقل در بستر جامعه و درون خانواده همراه با منزلت اجتماعی و مانند یک شهروند عادی تجربه کنند.

مدیرکل بهزیستی استان هرمزگان در پایان گفت: توانمندسازی جامعه انسانی و طرح کلی مدجویان تحت پوشش بهزیستی و ایجاد ساختار برای آنها یکی از مهمترین اولویت ها و برنامه هایی است که نیازمند اراده جدی و همکاری و هم افزایی تمامی دستگاه هاست.

گفتنی است جلسه افشار فتح الهی، رئیس هیئت مدیره و سازمان سازمان منطقه آزاد قشم و سامیه جهانشاهی، مدیرکل بهزیستی استان هرمزگان، با حضور سید محمد حسینی، معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم و اسماعیل کیانی، مدیر اداره بهزیستی قشم حضور داشتند.

48

دکمه بازگشت به بالا