اخبار استانی

رزمایش الی بیت المقدس سپاه استان هرمزگان با موفقیت برگزار شد

اخبار استانی/ هرمزگان معاون عملیات سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان گفت: رزمایش الی بیت المقدس، طی دو روز با حضور گردان‌های بیت المقدس و کوثر در مناطق مختلف این استان و با دست‌یابی به اهداف تعیین‌شده با موفقیت برگزار شد.

سرنگ علی پهلوانی امروز ظهر (28 خردادماه) با بیان افزایش سطح نیروها در مقابله و رویارویی با حوادث طبیعی از جمله بحران زلزله از اهداف برگزاری این رزمایش است، اظهار کرد: رزمایش الی بیت المقدس، طی دو روز با حضور گردان‌های بیت المقدس و وثر در مناطق مختلف این استان و با دست‌یابی به اهداف تعیین شده با موفقیت برگزار شد.

عملیات سپاه امام سجاد(ع) اعلام کرد: رزمایش معاونت الی بیت المقدس هرمزگان با شرکت گردان بیت المقدس با هدف متفاوت و همچنین گردان کوثر خواهران با هدف ایجاد نیروها در مقابله و رویارویی با بحران زلزله همزمان و با کار خود پایان داد. .

سرنگ علی پهلوانی اجرای یک سناریوی دفاع از کوی و برزن،وقوع زمین لرزه،اتش سوزی مناطق مسکونی،نحوه آواربرداری،اطفای حریق،سم پاشی اماکن آلوده،دفن اجساد، کمک های امدادی به حیوانات، اسکان اضطراری،توزیع آب آشامیدنی،غذا و قلام مورد نیاز در بین آسیب دیدگان فرضی ،انتقال حوادث حادثه به مراکز درمانی و برپایی چادرهای اسکان موقت را از جمله برنامه های اجرا شده در این رزمایش توسط خواهران عضو گردان کوثر بسیج با همکاری سایر نهادها و دستگاه های اجرایی شرکت کننده اعلام کرد که با موفقیت به پایان رسید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا