عمومی

رشد ناچیز لیگ برتر ایران؛ بهره استقلال از نساجی بی‌برنامه/ صبر پرسپولیس بر نمایش مردانه نفت چربید

یادداشت

تیم های حاضر در لیگ برتر ایران مانند دانش آموزانی هستند که درس نمی خوانند و هر ترم مشروط است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ورزشی آنا، مجتبی تقوی بازیکن سابق تیم ملی جوانان و به امید اینکه تجربه بازی و کاپیتانی در صنعت نفت آبادان را داشته باشد، سایپا و ذوب را به ویژه در بازی ها در کارنامه خود دارد. هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران.

استقلاد – نساجی مازندران

هر دو تیم سعی کردند اشتباهات حریف را بگیرند، شاید گرمای هوا یکی از این دلایل باشد، اما استقلال پیگیر اشتباهات مدافعان، حضور و فشار خود خط حمله با محمد محیبی، پیمان بابایی و مهدی قیدی است. هر بار که توپ در موقعیت مناسب قرار می گیرد، انتخاب آنها ریتم بازی را افزایش می دهد و این نکته مهم بازی در نیمه اول بود. هر بار که توپ به حمله سوم به زن برخورد می کند و استقلال مهاجم برای زن خطرناکتر است. در چنین شرایطی مربی باید استراتژی خود را به گونه ای تنظیم کند که از نقطه ضعف حریف استفاده کند. امتیازها شبیه پرس از جلو، مدافعان بالا بازی، مهاجمان خطا… اما تیم نتوانست از این فضا فرار کند و بازی را از نیمه دور کند. بازی بدون توپ مهاجمان، مالکیت توپ در میانه و سومین حریف دفاعی، نگه داشتن توپ توسط مهاجمان و اضافه کردن هم تیمی ها راهگشا نبود.

در نیمه دوم همین روند راداد کون ولا نصاجی نیکرید نیرد و انگر نازیدای نَیں. دوم اینکه استقلال همین کار ادامه پیدا کرد و گل دوم هم شبیه گل اول و دوم بود. احمدة حومسدانها بيرنت صالح حرداني در راست در راست و به جلو كوين يامغا در دل خت اغاز ميست شاشر را كند كند. ما دختر را در این بازی ندیدیم. کون با دیگرنات حمید مطهری آشنا اشتم در آن بازی تیمش آن کے و دوست دارد نیردید بازیک دقیقه 81 با پرس از جلو و اشتباه سازمان دفاع، این تیم با پنالتی به گل رسید، همان کاری را که از ابتدا باید انجام می داد و بابت شجاع بازی کردن پول گرفتند، اما در کل مازندران بازی نکرد. دلیرانه. گل اول در دقایق ابتدایی بازی و گل دوم در پایان نیمه اول در موقعیت خوبی قرار گرفت و بازی به خوبی پیش رفت. نساجي تيم هميشگي نوبود و استقلاب از آن آن را برد و به خوبي و دريستي هيداتش كرد. অত্য়া নেরি নেরিন নিক্র ন্দ্রা বাদ্দা বোদ্যান কান্তে নিক্র জার্য ন্র্যান্যান.

نفت مسجدسلیمان – تخت جمشید

بازی از ابتدا ریتم خوبی داشت، حضور بازیکنان دو تیم و سطح دوندگی آنها منجر به یک بازی باکیفیت شد. اگرچه کیفیت چمن مناسب نبود. در دقیقه 11 بازی ضربه بسیار باکیفیت و تکنیکی سامان نریمان سطح جهانی این بازی را رقم زد که پس از این لحظه پرسپولیس برای رسیدن به دروازه سعی در کنترل بازی و کنترل ریتم بازی داشت. در فرصت مناسب از طریق کانال های جانبی. بعد از گل نفت، پرسپولیس صاحب توپ شد و نفت سعی کرد از ضدحمله استفاده کند، البته با این تفاوت که از پشت دفاع نکردند و بیشتر دفاع در یک سوم وسط چشمان نفت بود. زمین بایرانوند.

در نیمه دوم هم همین روند فنی در نیمه اول ادامه داشت و پرسپولیس با حوصله تاکتیک های خودش را دنبال کرد. گل اول را لوکادیا از روی نقطه پنالتی و گل دوم را نیز با همین تاکتیک به ثمر رساند. در گل اول پرسپولیس به عمق محوطه دوید و یک پنالتی فرستاد و در گل دوم پرسپولیس آن را از کنار و کنترل و چرخش ناگهانی مهاجم هلندی ارسال کرد که یکی از بهترین حرکات است. ، با گل دوم پرسپولیس به پایان رسید. حتی بعد از این دو گل هم همین استراتژی ادامه داشت یعنی با مالکیت و چرخش توپ شرایط به وجود آمد که تیم نفت مجبور به عقب نشینی شد. نفت باید یا با پرس و شوت، مالکیت حریف خود را از بین برده باشد یا از تراکم تیمش در تمام طول مسیر کاسته باشد و در شرایط و فضاهای تنگ، ریتم شوت، پوشش و کنترل بازی را در پیش گرفته باشد. قرار بود عبدالله زاده در خط دفاع بازی کند اما انصافاً مردان جنگیدند و در نیمه اول پرسپولیس را عقب زدند اما در نیمه دوم قدرت نیمه اول را نداشتند.

آنالیز تمامی دیدارهای هفته ششم:

به تورک و باتوک به روز دولی به پارامترهایی از منظر فوتبال مدرن و قابل قبول از نظر فنی و نه از منظر مدیریتی و اجتماعی… اگر در نظر بگیریم می توان گفت این بازخورد است. در مسابقاتی که تاکنون در این زمینه پیشرفت چندانی نداشته ایم و کیفیت اجرای آن در لیگ برتر ایران سطح مسابقات را پایین نگه داشته است. با توجه به اینکه خود را یکی از قطب های آسیا می دانیم و سه بار متوالی در جام جهانی حضور داریم، باید ساختار بهتر و دقیق تری این بحث های فنی در فوتبال داشته باشیم و از دستورالعمل های فیفا نهایت استفاده را ببریم. به نازر می‌اید مشتر کے کے کے کے کے کے کے کے کے کے کے کے کے کے کے کے در درس شاهد است اما درس نیمی‌خواند و می‌شود، اجازه دهید این‌طور باشیم. در کورکی با روسیه نازیر عربادی, استرالیا, ژاپن, کره جنوبی, امارات, قطر, و …. ما عقب هستیم، زیرا مواد اولیه و مواد اولیه زیادی در زمین وجود دارد.

وقتی تیم ها را تماشا می کنیم متوجه وجود این پارامترهای فنی در آن دسته از تیم هایی می شویم که در بالای جدول هستند. البته این سوال که آیا این پارامترها از نظر تاکتیکی ایجاد شده است یا اینکه با گذشت زمان و نزدیک بودن بازیکنان به یکدیگر در طول یکی دو سال ایجاد شده است نیز مطرح است. مطرح کرد. این یکی از مسئولیت های اصلی و ضروری فوتبال (فدراسیون) از نظر فنی است. با اینکه فدراسیون فقط حافظ تیم ملی است مخصوصا وقتی به جام جهانی می رویم اما صاحبان زیادی دارد بعد از جام جهانی مثل بچه موهایشان را رها می کنند تا دوباره ببینند و به آنها کمک می کند که داشته باشند. فرصتی دیگر برای جام جهانی بعدی

انتهای پیام/4048/

دکمه بازگشت به بالا