اخبار استانی

رفتار دوگانه غربی‌ها در مسئله حجاب/ مراقب شیطنت دشمن در قالب “آزادی” باشید

اخبار استانی / گلستان امام جمعه موقت گرگان به رفتار دوگانه غربی‌ها در بحث حجاب اشاره کرد و گفت: اگر مستکبران به دنبال آزادی هستند، پس از این که به کاربران اجازه نمی‌دهند در کشورشان با حجاب اسلامی حاضر شوند و محجبه‌ها را در مدارس خود ممنوع می‌کنند؟

حجت الاسلام قربانعلی ظهر امروز جمعه ۱۷ تیر در خطبه های عبادی عبادی با توصیه خود و جمعه گر به رعایت تقوای الهی، اظهار کرد: در هفته های گذشته مطلبی را در خطبه های نماز جمعه عنوان کردم که ظاهراً صدای آن در دنیا پیچید و به آن رسید. اینجا یک کلمه ای که بنده بر زبان آوردند دروغ های زیادی را به من نسبت داده اند اما شیوه م

وی با بیان اینکه برنامه پیامبران روشنگری و برنامه مستکبران شبهه افکنی است، افزود: در دنیای پیچیده امروز باید هوشیار باشد که فریب نخوریم، امام سجاد(ع) نیز خطاب به مومنان فرمودند مراقب باشید که طاغوتها و مستکبران شما را فریب ندهند.

امام جمعه موقت گرگان با بیان اینکه دشمنان دلداده دنیا هستند و تمام تلاش آنها فریب دادن به مردم است، تاکید کرد: مستکبران برای هدفمندی خود از ظاهر زیبا و فریبنده استفاده می کنند تا با ترکیب حق و باطل، مردم را فریب دهند.

با پرسشی که اگر مستکبران، باطل هستند، چرا تعداد زیادی از مردم طرفدار آنها هستند، پاسخ داد: آیا مردم با وجود این طرح می‌گویند که مستکبران باطل هستند، آنها را می‌پذیرند و یا اینها را باطل می‌کنند. اگر به دنبال یک ایده خوب هستید، پس یک فرصت عالی برای ایجاد یک ایده عالی دارید.

وی تاکید کرد: اگر حق و باطل آنچنان که هست خود را نشان می‌دهد به زبان مستکبران کوتاه می‌شد، از آنجایی که همه مردم اهل مطالعه مستکبران در قالب مهم، اهداف شوم و حیله‌گری را به کار می‌برند.

امام جمعه موقت گرگان با بیان اینکه دل مستکبران به حال مردم ایران نمی‌سوزد، مردم را یادآوری می‌کند: تبلیغات مستکبران برای اغفال است تا معنویت، ملیت و سرمایه ما را به یغما ببرند، آنها در قالب «آزادی» دست به شیطنت می زنند و به آن می پردازند. مردم اینطور القا می کنند که آزاد هستید و می توانید هر طور که بخواهید زندگی کنید.

با تاکید بر اینکه مومن باید زیرک و هوشیار باشد، تصریح کرد: اگر مستکبران به دنبال آزادی هستند، چگونه به مردم اجازه نمی‌دهند در کشورشان با حجاب اسلامی حاضر شوند و محجبه‌ها را در مدارس خود ممنوع می‌سازند، چگونه در کشورشان نمی‌شوند. آیا در کشورمان بیحجابی باید آزاد باشد.

وی با بیان اینکه مستکبران به دنبال خود هستند، می‌گویند: دشمنان در قالب گردشگری در مناطق حساس کشورمان جاسوس‌های قرار گرفتند تا به وضعیت ایران پی ببرند، اینها می‌دانند چه سرمایه بزرگی را از دست داده اند و دوست دارند مانع پیشرفت شوند. توسعه میدانند.

امام جمعه موقت با بیان شعار سلام فرمانده تا آفریقا هم رفته است، گران می‌گوید: برخی افراد می‌خواهند این شعار را از عظمت آن بخوانند، دشمن در گذشته در یکی از حیله‌های خود همه شوخی‌های مبتذل را به مردم رشت نسبت کنند. می داد تا با این کار مبارزه و قیام مردم غیور رشت در انقلاب اسلامی را کمرنگ جلوه دهند.

با بیان اینکه دشمن از هوشیاری و بیداری مردم هراس دارد، بیان می کند: همه انسان هایی که فطرت دارند سالم است مشتاق شعار سلام فرمانده هستند، حکومت طاغوت تا زمانی پای کار است که مردم ناآگاه باشند.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا