اخبار استانی

رفع محدودیت های بانکی از 11 واحد تولیدی حوزه جهاد کشاورزی استان

استاندارد لرستان: رفع محدودیت های بانکی از 11 واحد تولیدی حوزه جهاد کشاورزی استان

فرهاد زیویار گفت: رفع محدودیت های بانکی با شرایط قانونی از مهمترین راهکارها.

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی از لرستان؛ زیوی روز سه شنبه در حاشیه کارگروه رفع و رفع مشکلات تولید استان با محوریت بررسی وضعیت کارخانه سیمان دورود، ۱۱ واحد تولید جهاد کشاورزی و یک مجتمع جهانگردی برگزار شد، گفت: در کارگروه رفع و رفع مشکلات تولید استان در فاز چهارم کارخانه. سیمان دورود مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به شرایط این پروژه باید توجه به ضوابط موجود نسب شود

او افزود: تعداد یازده واحد تولیدی حوزه جهاد کشاورزی استان، دستور کار دیگر جلسه امروز بود که پس از بررسی وضعیت این واحدها، با حضور مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط و بانک های عامل تصمیمات لازم در رابطه با ایجاد شرایط برای ادامه فعالیت همه واحدها. های مطرح شده در جلسه ارائه شده است.

زیویار مشخص کرد: رفع محدودیت های بانکی با شرایط قانونی از مهمترین راه حل ها برای رفع مشکلات ۱۱ پروژه حوزه جهاد کشاورزی بود که در این جلسه مورد تاکید قرار گرفت.

استاندارد لرستان گفت: مشکلات مجتمع جهان پناه ازنا به عنوان یکی از پروژه های گردشگری این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به هماهنگی های صورت گرفته، تصمیمات لازم در زمینه معرفی پروژه ها برای دریافت تسهیلات مورد نیاز مورد استفاده قرار گرفت.

زیویار بیان کرد: موضوع بررسی وضعیت استان‌های تولیدی در دستور کار بررسی حوزه‌های اقتصادی استانی قرار دارد و امیدواریم با رفع مشکلات این پروژه‌ها و ایجاد شرایط، دوباره در این واحدها ایجاد شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا