اخبار استانی

روابط عمومی ها خاکریز اول مبارزه با توطئه ها و سیاه نمایی های دشمنان هستند

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی؛ حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی در گردهمایی شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان کرمان از زحمات و خدمات دست اندرکاران روابط عمومی به مجموعه روابط عمومی دادگستری استان تقدیر کرد و گفت: به مجموعه روابط عمومی اعتقاد دارم زیرا روابط عمومی ها با تبیین خدمات انجان می‌شوند تا می‌شوند تا می‌شوند و این وظیفه بسیار مهم و مقدس است.

وی امانت داری را از اولویت های روابط عمومی برشمرد و بیان کرد: روابط عمومی ها باید به دور بزرگنمایی و نمایش کوچک، واقعیت ها را در بین مردم تبیین کنند.

نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان در ادامه مرحوم سید محمود دعایی به عنوان مرد ادب، هنر و رسانه یاد کرد و ضمن تسلیت درگذشت وی و نیز درگذشتگان حادثه بزرگ مشهد – یزد ادامه داد: مجموعه روابط عمومی نقش بزرگی را در سازمان ها و نهادهای اداری کشور ایفا می کنند و تلاش می کنند که در این حوزه قابل تقدیر است.

حجت الاسلام و المسلمین حمیدی گفت:دشمن به دنبال سیاهنمایی است تا سیستم اجرایی نظام را ناکارآمد جلوه دهد و روابط عمومی ها با تبیین و انتشار عملکردها می تواند با این توطئه ها مقابله کند.

وی با اشاره به این مطلب که ارائه خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی به مردم بسیار باارزش است، اظهار داشت: جهاد تبیین که به ویژه در مورد رهبر معظم انقلاب اسلامی قرار دارد، با توجه به شرایط حساس باید توسط روابط عمومی ها محقق شود. .

رئیس کل دادگستری استان کرمان، معرفی موقعیت های هر منطقه را از دیگر وظایف روابط عمومی ها برشمرد و اظهار داشت: استان کرمان قدرت های بسیار زیادی دارد و روابط عمومی را می توان برای جامعه مهم و ارزشمند این استان کرمان به جامعه معرفی کرد. گذران از سراسر کشور برای سرمایه گذاری به استان وارد شده و زمینه شکوفای استعدادهای استان را فرا.

شایان ذکر است در این نشست ضمن رونمایی از کتاب چراغ روشن رابطه- دوره اول، از برخی پیشکسوتان، مدیران و فعالان.

48

دکمه بازگشت به بالا