اخبار استانی

روستا ها تبدیل به تفرجگاه شده اند / لزوم طراحی یک سازوکار برای سبک جدید زندگی مردم

استاندار لرستان : روستاها به تفرجگاه اند / تحميل تراشين يك سازوكار بري سبوك جديد زينده مدرون

فرهاد زیویار گفت: روستاها به دیلی به سوک زینت و میگره به تفرجگاه اند.

به لوگر اخبار استانی از لرستان ; زیویار در شورای اداری خرم آباد که با رویکرد محرومیت زدایی بخش بیرانوند تشکیل شده بود، گفت: پشتونه مهم ترین سرمایه انسانی بخش بیرانوند است، هرچند که این بخش و بخش های مشابه به دلیل همسایگی و مجاورت با شهرهای بزرگی چون. خرم.اباد از حقیبة نذاء اما به وقد جز ركان و ستون فقرات در شهرها می شوند.

وی افزود: روستاها با وجود اینکه در حال حاضر از امتیازاتی مانند راه، آب، برق و گاز برخوردار هستند، اما به دلیل تغییر سبک زندگی و مهاجرت، بیشتر به زباله دانی تبدیل شده اند.

استاندارد لرستان مشخص کرد: در شرایط کنونی طراحی سیستمی برای سبک جدید زندگی توسط مسئولان و با همکاری مردم منطقه ضروری است.

زیویار گفت: هرچه ارتباط مسئولان با مردم بیشتر شود نیازها ملموس تر و تصمیم گیری بهتری صورت می گیرد.

وی نوشت: به این ترتیب و در دولت سیزدهم شاهد سفرهای استانی متعددی بوده ایم و البته سفرهای زیادی به شهرستان و بین نقاط استان انجام می شود.

استاندارد لرستان گفت: سفر به بکش ها و رفع و رفع فیلمها آنها ب شورین شوری ادریتون از مدون ما بود.

زیویار همچنین با بیان اینکه به ویژه در سفرهای استانی به مناطق با رویکرد محرومیت زدایی خاطرنشان کرد: قبل از سفر نیازهای مناطق توسط مدیران دستگاه های اجرایی تدوین و ویرایش می شود.

و گفت: با حضور در اداره و تشکیل شورای اداری به بررسی و پیشنهاد راهکارهای رفع مشکلات و همچنین تعیین زمان جلسه نهایی برای تعطیلی و اجرای مصوبات شورای اداری می پردازد.

استاندارد لرستان مدرو به ازادراه خرم اباد-اراک، حق ابه و از سکوری شده به بیشتی بشت سد ایوشان به کیه بشت سد ایوشان، انگایس دیایری بری روستهای که کیاری، نقایص جداه کرم اباد-بیرانشر، راح اهان، کمبود ابزار ساختمانی. ، جلسات، سالن ورزشی، رفع مشکلات مدارس، مشکلات عمرانی و شهرداری از مهمترین موضوعات مطرح شده در شورای اداری شعبه منطقه بود و پیگیری های لازم را به مدیران ادارات مربوطه واگذار کرد.

و در مدر خدمت به ردوم بخش ها، روستاها به هایلی بکش برانوند، کرد کرد: کیمت به رُدم بَشَه است و افر شب و روز هم کمین بازهم بازهم بوده است که ما راسوالیم و هر کاری کنیم بازهم است.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید است؟

در نتیجه 0 و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا