اخبار استانی

رونمایی از سردیس شهید سلیمانی در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد

به گزارش خبرنگار استانی خبرگزاری آنا از مشهد، شهید حاج قاسم سلیمانی با تقدیم به مسئولان استانی و شهرستانی و سازمان تبلیغات اسلامی، معلمان، نخبگان، خانواده معظم شهدا و سرلشکر شهیدان. عمومی در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد.


بیشتر بخوانید:

ما پیرو مکتب شهید قاسم سلیمانی هستیم


حجت‌الاسلام حسن منصوریان رئیس کمیته فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد بر لزوم القای فرهنگ ایثار و ایثار و توجه بیشتر به زندگی سردار سلیمانی در بین عموم مردم به‌ویژه مخاطبان دانشگاه تاکید کرد. الگویی از این فرهنگ در جامعه

مراسم افتتاحیه مزار شهید سلیمانی در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد

مزار شهید حاج قاسم سلیمانی افتتاح شده در ورودی پردیس دانشگاه آزاد اسلامی مشهد مزین به نام سردار سلیمانی توسط استاد نادر قشقایی طراحی و ساخته شده است.

پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم معارفه سردار شهید سلیمانی

دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و افتتاح ساردین شهید در پردیس شهید سلیمانی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد پیامی ارائه کرد.

محسن مرادی رئیس دانشگاه آزاد خراسان رضوی و مشهد نیز در این مراسم قرائت کرد: جمهوری اسلامی ایران از ابتدای انقلاب تاکنون قدرت های سیاسی، نظامی، علمی و … خود را تقویت کرده است که پس از نقش بی بدیل آنها، نخبگان سیاسی، نظامی و علمی موظف به کسب عزت کشور شده اند.

در این پیام آمده است: «جایگاه سردار سلیمانی در بین نخبگان کشور برای تقویت قدرت و نفوذ نظام مشهود است و رهبر معظم انقلاب فرمودند نباید به حاج قاسم سلیمان نگاه کنیم عزیزم». شهید از نگاه یک شخص; بیایید به چشم یک مدرسه به آنها نگاه کنیم. سردار شهید عزیز ما را به چشم یک مکتب، یک راه، یک مکتب بنگر. و مسلماً مدرسه سلیمانی مدرسه ای است که سلیمانی ساخته است، نه مدرسه ای که سلیمانی ساخته است. بنابراین، همه نخبگان در عرصه های مختلف کشور باید علاوه بر تأسیس مکتب سلیمان، این مکتب را برای مردم تبیین کنند و نتیجه این دو امر مهم، اتحاد معلمان و نخبگان کشور در جهت تحقق باشد. آی تی. قله های علم و دانش. سربازان جبهه علم و دانش در دانشگاه آزاد اسلامی خود با فتح قله های علمی منطقه و جهان راهگشای اقتدار ایران اسلامی خواهند بود و پیروان واقعی آن خواهند بود. مسیر. مدرسه سلیمانی.

انتهای پیام/4117/4062/

دکمه بازگشت به بالا