عمومی

زائران اربعین روزهای سفر خود را مدیریت کنند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به روگر اینگی آنلاین سید سادیک حسینی روز شنبه 12 شهریور 1401 در لله وبيناري هماهنگی مسئولان یگان های امدادی و راهنمای زائران اربعین 1401 در فضیلت ویژه حرم اربعین و زائران حسینی در این ایام گفت: امام صادق (ع)ع) (ع) خداوند متعال با هر قدمی که برمی دارد هزار حسنه برای او ثبت می کند و هزار گناه را از او محو می کند و هزار درجه دستور می دهد. اش را بالا من برد»، از آن رو ام باید تعلیه کنم که به زایران حسینی با این لیک کیمت می‌میم.

توجه خیل کیتر زیران ایرانی و زیران دیر دروری کرد کرد به زوار میهمانان باید بتوانند در چهارمین روز هفته سفر خود را مدیریت کنند و از سفرهای طولانی مدت به خصوص در کربلا خودداری کنند تا امکان دیدار سایر زائرین نیز فراهم شود.

رئیس سازمان حج و زیارت همچنین به تجربیات و تجربیات ارزشمند خادمان اشاره می کند زيوف الرحمان در کیمتی به حجاج در سرزمین وحی بیان کرد: وندیریم هوزور صورین امداد و میدهان در مسیر پیں روی عرباین نیز زیدی حجی موقید دلگرمی زایران حسینی شود.

حسین با بیان اینکه غرور و خود بزرگ بینی چیز بدی است، گفت: مددکاران و راهنماها خدمات خود را به زائرین اربعین ارائه می کنند و با خدمت خالص و البته تخصص خود آرامش را به زائران اربعین می رسانند. کمک و راهنمایی به زائران در عملیات حج. تشريق در مشاهر المقدس سملین السرامین عرفات، مشعر الحرام و مانا به زایران می‌کردی که کِه مندی دنبال حجاج را به درد.

رئیس سازمان حج و زیارت خاطرنشان کرد: در ایام اربعین سال جاری، با توجه به اینکه یکی از وظایف محوله بر عهده سازمان حج و زیارت، کمک و راهنمایی زائران اربعین است، خادمان میهمان حسینی در حج و سازمان زیارت و همچنین تعدادی از زائران در راه هستند به من تجربه حج و استفاده از تکنولوژی روز، آرامش و آسایش زائران را به ارمغان می آورد.

دکمه بازگشت به بالا