اخبار استانی

زنجیره مدارس سمای گناباد تکمیل می‌شود

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از گناباد، روح‌الله امیری‌دلوئی به‌عنوان سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهرستان گناباد به مناسبت سالگرد راه‌اندازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد سخن گفت و گفت: مجموعه مدارس سمای شهرستان گناباد با حضور تقریباً 900 دانش‌آموز، معلم و مدیر. کارآزموده و توانمند به‌عنوان تنها مجموعه مدارس جوار دانشگاهی شهرستان در آموزش و پرورش فرزندان این دیار، نقش مهمی را بر عهده دارد و امیدوار است که در آینده نزدیک این مدارس از پیش‌دبستانی تا دانشگاه در شهرستان، تکمیل شود.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد مفتخر است که با کادر هیئت علمی و متخصص مجرب، متعهد و متخصص و در حدود چهار دهه فعالیت علمی در شهرستان، نزدیک به ۱۴ هزار دانش‌آموز را تقدیم بخش‌های علمی، و تولیدی کشور صنعتی کرده است. این واحد دانشگاهی با امکانات و تجهیزات فراوان و بعضاً بی‌نظیر آزمایشگاهی، کارگاهی، رفاهی و خوابگاهی و با ۹۵ رشته تحصیلی متنوع در همه گروه‌های آموزشی و در مقاطع کاردانی تا دکتری تخصصی، به‌عنوان اولین مرکز و نماد آموزش عالی شهرستان، خدمات قابل توجهی را ارائه می‌دهد. به منطقه ارائه می دهد و در نظر دارد در خصوص افزایش مقام معظم رهبری و با توجه به شعار امسال در دانشگاه کارآفرینی و حل مسائل مهم را به انجام رساند.

حجت‌الاسلام علی صادقی‌نسب امام جمعه شهرستان گناباد هم در خطبه‌های نماز جمعه با آغاز سی و هشتمین سالروز راه‌اندازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد گفت: این واحد دانشگاهی در طول نزدیک به چهار دهه فعالیت علمی، پژوهشی و فرهنگی خدمات خوبی ارائه کرده است.

انتهای پیام / ۴۱۲۱/۴۰۶۲ /

دکمه بازگشت به بالا