اخبار استانی

زندگی امیرالمؤمنین تحقق آیه به آیه قرآن کریم است / دولت سیزدهم عدالت اسلامی را در دستور کار قرار داده است

Translations into Basque: زندگی امیرالمؤمنین تحقق آیه به آیه قرآن کریم است / دولت سیزدهم عدالت اسلامی را ر

استاندار خوزستان: چه چیزی که در حکومت و زندگی حضرت علی (ع) مشاهده می‌شود، تحقق آیه به آیهر.

به گزارش خبرنگار اخبار استانی از اهوازصادق خلیلیان در مارسمی به مناسبت دهه امامت و ولایت ه یکشنبه 26 تیرماه با حضور مسئولان استانی و استانداری خوزستان در سالن همایش شهید هاشمی استانداری خوزستان برگزار شد، ضمن تبریک عید سعید غدیر خم اظهار کرد: تجسم که هدف ارسال یامبران در دین اسلام است را می‌توان پس از یامبر اکرم (ص) در سیره امیرالمؤمنین (ع) مشاهده کرد.

او گفت: نه چیزی که در حکومت و زندگی حضرت علی (ع) مشاهده می‌شود، تحقق می‌یابد .یه به آیه قرآن کریم است.

استاندار خوزستان در بخش دیگری از سخنانش پیرامون عدالت اسلامی افزودن: یکی از اهداف پیامبران در قرآن کریم توسعه و عدالتی است.

لیلیان با بیان اینکه دولت انقلابی و مردمی یت الله رئیسی عدالت اسلامی را در دستور کار قرار داده است، بیان کرد: رشد اقتصادی بدون محقق نمی‌شود، هم اکنون در سراسر دنیا شاخص‌های توسعه برای توسعه عادلانه امکانات مطرح است.

او اضافه کرد: اگر رشد اقتصادی بدون توزیع مناسب در جامعه محقق می‌شوند، آن را رشدی بدون توسعه می‌دانند. بنابراین باید به دنبال توسعه اقتصادی به همراه توزیع عادلانه و درآمد باشیم.

نماینده عالی دولت در خوزستان ادامه داد: طی 10 ماهی که از فعالیت های دولت سیزدهم می‌گذرد، بهبود یافت رشد اقتصادی نسبت به گذشته هستیم.

لیلیان اقتصادی مشخص کرد: شاخص‌های نشان می‌دهد که وضعیت پس از گذشت یک دهه تحریم رو به بهبودی است و تحریم‌ها اثرگذاری خود را از دست داده‌اند.

استان خوزستان در پایان با اشاره به عملکرد دولت گذشته، افزود: اگر در دوره‌ای بیش از آن بود برجام ارها انجام می‌شود، بیشتر به ظرفیت‌های داخلی توجه شده بود، الان وضعیت بهتری داشتیم./ انتهای

دکمه بازگشت به بالا