اخبار استانی

زیباسازی شهر خرم آباد تعطیل است

به گزارش اخبار شبکه لرستان، مجید دریکوند در صحن شورا خطاب به شهردار خرم آباد گفت: این شهر از ناکارآمدی و مدیران بی مهارت رنج می برد و به دلیل وجود مدیران معلول، شهر خرم آباد به صورت شهرک اداره می شود.

وی افزود: اولویت مدیریت شهری باید توانمندسازی و مبارزه با فساد باشد اما متاسفانه حضور افراد غیرمتخصص در برخی مشاغل باعث کندی خدمات رسانی و نارضایتی مردم شده است.

یکی از اعضای شورای شهر خرم آباد در ادامه با بیان اینکه آذین بندی شهر خرم آباد تعطیل است، بیان کرد: در خصوص آذین بندی شهر نیز جلسات متعددی با مسئولان شهرداری داشتیم اما متاسفانه کار پیش نمی رود و مردم شهر مدام در حال هستند. کار کردن. ابراز نارضایتی خود

دریکوند تصمیم شهردار را دلیلی بر حضور افراد غیرمتخصص دانست و گفت: شهردار ابتدا باید مدیر گمرک را آزاد و افراد مجرب و متخصص را جایگزین آنها کند و در این مورد هیچ ارائه ای با کسی نداریم.

یکی از اعضای شورای شهر خرم آباد نیز وضعیت سد جاده این شهر را بد توصیف کرد، اما در این مورد شورای شهر نیز ضعیف است و دستفروشان در اکثر معابر شهر مستقر هستند که باعث ایجاد ترافیک سنگین و ناراحتی شده است. شهروندان.”

مجید دریکوند ادامه داد: در این راستا شورای شهر طرح دو فوریتی واگذاری سد معبر را تصویب کرده و شورای شهر موظف به رعایت آن است.

.

دکمه بازگشت به بالا