عمومی

زیرساخت‌های سلامت در دشتستان تقویت می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

آنلاین، احمد بنافی عصر یکشنبه در این عربی عربی کرکس جامی سلامت امیرالمومنین (ع) با گرمیداشت دولت گفت: در شرستان دشتستان بنای کار را به روست جهادی М و افتتاح پروژه درمانگاه در استان در طول هفته با کار جهادی و انقلابی همراه بود.

و با بیان اینکه برخی از مناطق هدف سال ها منتظر خدمات بودند، به یاد داشته باشید aur نوشته شده: در دولت مدرومی، ایران قوی نگاه دولت به دیکسین کم بهو است و از رو در تلکید با در دولت مدرومی، ایران قوی نگه دولت به دیکسین کما وریم.

فرماندار دشتستان گفت: بعد از شکل به من دولت سیزدهم این ظرفیت را ایجاد کرد تا همه کسانی که در گروه های مختلف، دانشجویان، گروه های دانشجویی و فرهنگی حضور فعال دارند، کار را حفظ کنند. مردومیشان ارتباط و ارتباط با مجموعه دولتی که متولیان محرومیت زدایی در کشور ایجاد کرده اند.

و با احترام به گروه های جهادی و جوانانی که در این قالب وارد عرصه خدمت رسانی به اقشار مختلف جامعه شدند، گفت: بدون شک همکاری دستگاه های مختلف دولتی با گروه های جهادی برکات بسیاری را برای مردم به همراه دارد.

شایان ذکر است عرض المزيد منزل جامع سلامت امیر المومنين برازجان با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد تومان آغاز به کار کرد و 1000 و 200 متر را با حضور استاندار کشور و دستیاران وی ساخت.

دکمه بازگشت به بالا