اخبار استانی

سازمان تات امنیت و ایمنی غذایی کشور را تامین می کند

تاتم تامین می کند تات امنیت و یمینی کیشور را کیشور

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری گفت: این سازمان 2 هزار عضو علمی در کشور دارد.

به گزارش خبرگزاری از استان البرز، علیرضا منادی شمگاه در حاشیه اجلاس عمومی موسسات تحقیقاتی و تحقیقاتی روسیه سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی که در موسسه اصلاح و آماده سازی نیست و در جمع خبرنگاران جوانه زده است، اظهار داشت: کرکز ترازیک و دیکسیت کیشور را کیشور را کیشور را کیشور کے کے کے کہ ہے

وی با بیان اینکه امروزه به عنوان یک مرکز تحقیقاتی مهم برای کشور محسوب می شود، گفت: این سازمان دارای 54 مرکز و موسسه تحقیقاتی در کشور است که تعداد قابل توجهی هستند.

رئیس شورای آموزش، تحقیقات و فناوری ادامه داد: این سازمان 2 هزار عضو هیئت علمی در کشور دارد و امروز با وجود چنین سرمایه ای بخش مهمی از امنیت و ایمنی غذایی کشور در حال تامین است. “

وی خاطرنشان کرد: بر اساس وجود چنین سرمایه ای، شورای اسلامی شهر قانون تولید دانش بنیان را تصویب کرد که در آن تمامی موانع بانکی، بورسی، گمرکی، مالی و بیمه ای این شرکت ها و صندوق نوآوری سرمایه رفع شد. شكوفایی بادیدی است.

منادی رمضاد داد: حجم قابل توجهی از نقدینگی در اختیار شورا است و این قانون با 11 قانون در توسعه دانش کشور نقش دارد.

وی با بیان اینکه سال گذشته 8 هزار شرکت دانمارکی 400 هزار میلیارد تومان گردش مالی داشته اند، گفت: آن موسسات نیز شرکت های دانمارکی دارند و باید تعداد آنها را افزایش دهند.

رئیس شورای آموزش، تحقیقات و فناوری گفت: سازمان باید تقویت شود تا بتوانیم همواره از امنیت، ایمنی و ایمنی رژیم غذایی کشور بهره مند شویم.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید است؟

در نتیجه 0 و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا