اخبار استانی

سازمان های مردم نهاد جزو ظرفیت های مطلوب کشور هستند

تشکل های مردمی از مطلوب ترین ظرفیت های کشور است

نماینده سازمان مردم گلستان در شورای توسعه و حمایت از تشکل مردمی گفت: با گذشت 4 دهه در حال حاضر فعالیت ها و اقدامات مختلف در دولت های مختلف جزو ظرفیت های مورد نظر در نظر گرفته شده است.

به لوگرین برنای از کرگان; محمدعلی محمدی گفت: مشارکت در تداوم سرمایه اجتماعی بسیار حائز اهمیت است و اگر کشور در این زمینه فعالیت گسترده ای نداشته باشد کسانی هستند که خالصانه تلاش کنند.

وی افزود: در مطالبات تشکل های مردمی با این واقعیت مواجه هستیم که نتیجه آن ضعف آشکار در سیاست های توسعه است چرا که هیچ کدام از دولت ها برنامه ای در زمینه توسعه اجتماعی نداشتند و نه تنها این موضوع در اولویت نبود. برای برنامه ریزی، اما یک مقوله خطرناک نیز محسوب می شد

وی افزود: به خاطر رشد اقتصادی نتایج مالی ملموسی نخواهیم داشت.

वी गवेट: अग्र बे है बाइलिया मुफ्टोफ बाइलिया मुफ्टोर

محمدی نیک گفت: تشکل ها پس از از 4 داکه فیلم و کریمی و در کولت های کریف در کر کہے.

وی متذکر شد: در تأسیس و شکل‌دهی، توجه به اندیشه و بهره‌برداری از قدرت شکل‌دهی و بسیاری موارد دیگر، در سیاست و اجرا، ایرادات فراوانی وجود دارد.

او خواهان یک مشارکت عادلانه و محترمانه بین دولت و دولت است.

وی با تاکید بر اینکه تشکل های مردمی باید در نقش ناظر، مشاور و مجری استفاده شوند، گفت: حضور آنها در کارگروه آثار مثبت متفاوتی را در پی خواهد داشت.

محمدی نیک گفت: عدالت در تخصیص اعتبارات، استفاده از ظرفیت جامعه، تلاش و همکاری برای احیای هویت واقعی دستگاه های مردمی، کمک به حل مشکل بیمه دستگاه های دولتی، استانداردسازی سازمان ها. مردم، نقش سازمان ها.» سازمان های مردم نهاد در رکن سوم توسعه و مشاوره سازمان های مردم نهاد، عدم استفاده از سازمان های مردم نهاد با ظرفیت رسانه ای، ایجاد مرکز توسعه منطقه ای، ابهام و پیچیدگی های مالی در سازمان های غیردولتی از جمله موضوعاتی است که در این زمینه گنجانده شده است.

پیام پایانی:

آیا این خبر مفید است؟

بر اساس رای 0 افراد از بازدیدکنندگان

دکمه بازگشت به بالا