عمومی

سازه غیرمجاز پالادیوم جمع آوری کامل شد

سازه غیرمجاز پالادیوم جمع آوری کامل شد

سازه صد تنی مجتمع تجاری پالادیوم در شمال تهران با کار شبانه روزی ۹۰۰ متخصص، کارشناس و عوامل فنی با مهندسی نزدیک به دو ماه با معکوس جمع آوری کامل شد.

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی؛ حمیدرضا حاجوی شهردار این منطقه با بیان این مطلب اظهار داشت: مجتمع تجاری پالادیوم در سنوات قبل بدون ملاحظات ترافیکی و محلی با تغییر کاربری از مناطق مسکونی به منطقه تجاری در خیابان الف ساخته شده است که به دلیل تخلفات، یک ماده در چند نقطه نظر را ساخته است. در قالب رای قطعی به مالکین اعلام کرد.

وی افزود: با اعلام رای قطعی، منطقه یک وارد عمل شد و نسبت به انسان دو نفر رو و خودرویی که در زیرزمین بدون مجوز احداث شد، پس از تشریفات قضایی و اداری لازم، در ۱۸ اسفند ماه اقدام کرد.

حاجوی این اقدام را یکی از فاخرترین فنی شهرداری دانست و گفت: برچیدن سازه ای که به لحاظ فنی فنی در حدود 41 متر طول و عرض 6 تا 8 متر و همچنین ارتفاع حدود 8 متر و به وزن حدود 100 تن بود. دو ماه تلاش شبانه‌روزی همکاران در منطقه به پایان رسید.

شهردار منطقه یک مشخص کرده است: این نوع اشکالات ساختمانی به دلیل اینکه به لحاظ اصول شهرسازی و معماری تداخلات زیادی را در شهر به همراه دارد زیبنده شهر نیست و شهرداری منطقه یک همه تلاش خود را به کار می بندد تا این گونه آسیب ها در شهری که مربوط می شود. به همگان نیستیم.

انتهای پیام /

دکمه بازگشت به بالا