اخبار استانی

سال جدید را با محوریت «تولید، دانش‌بنیان، اشتغالزایی» آغاز می‌کنیم

ترجمه به باسکی: سال جدید را با محوریت «تولید، دانش‌بنیان، ساختمان‌زایی»

استاندارد اصفهان در ساعات اولیه صبح روز نخست فروردین ماه سال 1401 شمسی در گلزار شهدای اصفهان حاضر و بیان داشت: با تاسی به سیره ملکوتی شهدا در مسیر ساخت آیندهای روشن و آبادان جامعی طراحی، تدوین و محقق میسازیم.

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی از اصفهان، استان اصفهان در ادامه برنامه در جلسه هیئت ستاد سفر شهر اصفهان در سالن اجتماعات گلستان شهدا اصفهان حاضر و ضمن استماع گزارش مجمل اعضا با استفاده از تلاش های صورت گرفته و تمهیدات برای میزبانی از گردشگران در استان اصفهان، بیان می کند: سیاست گذاری باید به شکلی رقم بخورد که پذیرش از میهمانان و افراد در شهر و نه فضای بیرونی شهر صورت پذیرد تا راهبرد آینده نگرایانه اقتصاد جامع ردشگری استان ، محقق و پویا گردد.

مقام عالی دولت در استان اصفهان، با توجه به شناسایی و استفاده از چند دستگاه بالفعل و بالقوه استان در ایام نوروز، خاطر کرد: با برنامه ریزی های دقیق و هدفمند. استان اصفهان برای مسابقات مکانی جذابتر، دلنشین تر و ماندنی تر شود.

مرتضوی افزود: شرایط به گونه ای فراهم شود که مطالب اصفهان به حق مردم باشد . تمدن در منطقه حوضه زاینده رود در معرض خطر خطر مهلک قرار دارد، می‌توان این خطر و خطر را با هم نوای خود تهدید کرد. جامعه میزبان به گوش سایر استانها نیز آورده اند.

رئیس اداری استان، در سخنان خود تاکید موکد کرد: باید ویژگی مهمانداری و مهماندوستی مردم استان پهناور و میهمان باشد. فرهنگ و تمدن ایرانی اسلامی – در عرصه های ملی و بین المللی به نحو احسن بازتاب و مسیر توسعه و آبادانی استان با عوامل وافر، هم افزایی راهبردی تام، در محوریت با برنامه ریزی آینده نگرایانه، انگیزه و همگرایی سازنده و جامع و جامع و انسجام آفرین با شتابی افزودنی و جهادی به پیش رود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا