اخبار استانی

سال گذشته ۵ هزار و ۱۰۰ شغل در استان کرمان ایجاد کردیم

سال گذشته ۵ هزار و ۱۰۰ شغل در استان کرمان ایجاد شد

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمان گفت: در سال گذشته از 37 هزار شغل که در استان 5 هزار و 100 شغل در حوزه کاری ما بوده و امسال نیز در استان ایجاد 750 شغل برای ما تکلیف شده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری اخبار استانی؛ علی اکبر سلطانینژاد به همراه معاونین، مدیران شهرستان و ستادی مدیران در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و کرمان به مناسبت سالروز امام جمعه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در استان پرمخاطره کرمان که 12 درصد از خاک ایران را دربردارنده وضعیت مسکنی را دارد. به ویژه در مناطق جنوبی به وضعیت خاطرجمعی رساندیم و این معناست که از عملکرد خود راضی هستی.

او میگوید: حتماً ما در تولید اثرگذار هستیم و حتماً خدمات مهندسی ارائه شده است، دانش بنیان به این معنی است که مسکن با قیمت پایین در مردم باشد و حتماً در این بخش اگر تولید مسکن و نهادهای تولید مسکن دانش بنیان ما نیز باشد. مینه استفاده از تولیدات دانش بنیان مردم را راهنمایی می کند و در مشاغلی که داریم.

به گفته سلطانی‌نژاد در سال گذشته از 37 هزار شغلی که در استان ایجاد شده، 5 هزار و صد شغل در حوزه کاری ما بوده است و اما.

او افزود: ما هم قسم شدیم که برای فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی برای مسکن و خدماتی که به مردم داده می شود، دانش بنیان و در اثرگذاری می شود. مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمان گفت: حساب صد امام بنا به فرمایش حضرت آقا صدقه جاریه ان

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا